فروشگاه

دستگاه کپی کانن2202n
دستگاه کپی کانن2202n

دستگاه فتوکپی کانن مدل ۲۲۰۲n

شناسه محصول: n-200033

Out stock

با گارانتی یک ساله کانولا (نماینده رسمی کانن در ایران)

 • کارایی : فتوکپی,سه کاره,سیاه سفید
 • بزرگترین اندازه کاغذ قابل قبول : A3‎
 • قابیت دو رو زن : ندارد
 • چاپ رنگی : ندارد
 • صفحه نمایش : دارد
وضعیت: ناموجود

در انبار موجود نمی باشد

توضیحات محصول

دستگاه فتوکپی کانن مدل ۲۲۰۲n

Canon 2202n Photocopier

Canon 2202n Photocopier

معرفی کلی

خانه پرینتر مفتخر است اعلام کند که نمایندگی فروش دستگاه فتوکپی کانن ۲۲۰۲n را بر عهده گرفته است.دستگاه کپی ۲۲۰۲n با گارانتی یک ساله کانولا (نمایندگی رسمی پرینتر کانن در ایران) در خانه پرینتر به فروش میرسد,این نشانه اصل بودن کالا و تضمین اصل بودن قطعات آن از جمله گوشی داخل کارتن است.حال اگر اگر قصد خرید این پرینتر را دارید ابتدا نقد و برسی شرکت خانه پرینتر و سپس گفته های خود شرکت کانن در مورد ۲۲۰۲n را در خانه پرینتر دنبال کنید.

مشخصات کلی

 • کارایی : فتوکپی,سه کاره,سیاه سفید
 • بزرگترین اندازه کاغذ قابل قبول : A3‎
 • قابیت دو رو زن : ندارد
 • چاپ رنگی : ندارد
 • صفحه نمایش : دارد

بررسی:

دستگاه فتوکپی سه کاره کانن مدل ۲۲۰۲n

امروزه دستگاه های الکترونیکی جای خود را در زندگی روزمره انسان ها به خوبی پیدا کرده اند, یکی از دستگاه های الکترونیکی وابسته به کامپیتر, دستگاه های فتوکپی هستند.که در زندگی انسان نقشه به سزاری ایفا می کنند .در این بین شرکت های بزرگی در حال رقابت هستند یکی از این شرکت ها کانن است,این شرکت بزرگ محصولی با نام فتوکپی ۲۲۰۲n بازار عرضه داشته که طرفداران بسیار زیادی را به خود جلب کرده است.

دستگاه فتوکپی کانن مدل 2202n

فتوکپی ۲۲۰۲n کانن یه دستگاه کپی با تکنولوژی دیجیتال است که پرینتر سیاه سفید با کیفییت مطلوبی میگیرد.حرف آخر در مورد دستگاه کپی ۲۲۰۲ان را اول میزنیم : مدل ۲۲۰۲n فتوکپی با کیفیت با کارایی و بسیار مرقون به صرفه چرا که با این قیمت نه تنها در مقابل فتوکپی های هم رده بهتر است بلکه از فتوکپی های با قیمت های نجومی نیز قدرتمندتر است.در این مورد باید از کمپانی کانن متشکر باشیم.مشخصات :

photocopier 2202n canon  در ابعاد ۶۲۲ × ۵۸۹ × ۵۰۲ میلی‌متر و وزن تقریبی ۳۰ کیلوگرم و توان آن حداکثر تا ۲۲ برگ در دقیقه A4 و تا ۱۱ برگ در دقیقه سایز A3 را در وضوح ۶۰۰ × ۶۰۰ dpi به چاپ برسانید.یک محفظه‌ی ۲۵۰ برگی کاغذ به همراه سینی استاندارد ۸۰ برگی برای کاغذ ورودی به دستگاه.دستگاه کپی ۲۲۰۲n پردازنده‌ی ۴۰۰ مگاهرتزی و ۱۲۸ مگابیت رم و صفحه‌نمایش سیاه سفید TFT پنج خطی مجهز است.

چاپ دورو :دستگاه کپی ۲۲۰۲n کانن فاقد چاپ دورو میباشد و باید دستی این کار را انجام دهید,ولی میتوانید بعد خرید این دستگاه ,درو زن را از شرکت ما خریداری کنید و بر روی دستگاه نصب کنید.

تنها تفاوت دستگاه کپی ۲۲۰۲n و ۲۲۰۲ :

دستگاه کپی کانن ۲۲۰۲n همان طور که از اسمش پیداست دارای قابلیت شبکه شدن بین چند کاربر و کامپیوتر را دارد,اما دستگاه کپی ۲۲۰۲ فاقد این قابلیت است  و نیز روی دستگاه کپی کانن ۲۲۰۲n یک کارتریج به صورت اولیه  قرار دارد .این دو دستگاه از نظر سرعت,قدرت و… هیچ تفاوتی ندارند.

حرف آخر :

دستگاه فتوکپی کانن ۲۲۰۲n یک دستگاه بصرفه چرا که با این قیمت نه تنها در مقابل فتوکپی های هم رده بهتر است بلکه از فتوکپی های با قیمت های نجومی نیز قدرتمندتر است.


گفته های شرکت کانن در مورد فتوکپی ۲۲۰۲n

منبع :  http://www.canon-europe.com/

مزایا:

 • کپی سیاه و سفیذ A3 با پرینت USB محلی و اسکن رنگی
 • تولید ۲۲ppm
 • اسکن از ایمیل، پشتیبانی قابل جست وجوی PDF)OCR) از طریق جعبه ابزار MF
 • پشتیبانی از زبان های منطقه ای شامل عریب، روسی و ترکی
 • تنظیم با توجه به نوع نیاز تجارت
 • بهره وری انرژی
 • ادغام آسان

                                   بهره وری

کار آسان با یک استفاده ی ساده از نمایش ۵-خطی لیست سیاه، کاربر را قادر می سازد تا سرعت کاری اش را بازیابی کند. پشتیبانی برای A4 مثل قالب  A3 انعطاف پذیری را می دهد. وقتی اسناد چاپی و اینترنت استاندارد با قابلیت، به طور یکپارچه درست ارائه شوند تا اینترنت شرکت شما این اجازه را به دستگاه بدهد که به آسانی به اشتراک بگذارد. شما همچنین می توانید بهره وری و صرفه جویی کاغذ را با توابع دوتایی به طور خودکار افزایش دهید.
با کاربرد صفحه نمایش جعبه ابزار هوشمند MF کاربر می تواند اسناد را اسکن و به آدرس های الکترونیکی از پیش تعریف شده یا پوشه های داخل PC ارسال کند. قالب ها مانند توانایی جست و جو و فشرده سازی بالای PDF  ، مثل شخصی سازی بیشتر تنطیمات اسکن، داده های کامپیوتر را پشتیبانی به اشتراک گذاری و بازیابی می کند.

 

                                      بهره وری انرژی

تصویر RUNNER2202 در حالت خواب به کوچکی ۲watt مصرف می کند. و Canon  تقاضای ثبت انرژی را با بهبودی سریع از حالت خواب فراهم می کند، بنابراین شما می توانید در انرژی بدون تأثیر بر بهره وری، صرفه جویی کنید. ماشین ENERGY STARE هم واجد این شرایط است. عکس های تولید شده فقط برای هدف تصویری هستند. توابع قطعی بهینه اند. لطفا مراجعه شود به مشخصات تولید یا تماس با نمایندگی فروش Canon  خود برای جزئیات بیشتر.

 1. این تولیدات به تنهایی در دسترس انداز طریق Canon  مرکز شرقی، Canon آسیا و اروپا،  Canon آفریقای شمالی،  Canon ایالت مرکزی و Canon  جمهوری چک، اسلواکی، مجارستان، و روسیه.
 2. جعبه ابزار MF به راحتی و آزادانه در دسترس است به وسیله ی دانلود نرم افزار  Canon از (Htto://software,canon-europe.com)
 3. تصویر RUNNER2202 به همه ی زبان های استاندارد اروپایی مانند عربی، ترکی و روسی.
        انعطاف پذیر با توجه به نیازهای کسب و کار فردی

اگرچه نیاز تجارت شما ساده یا پاسخ تولید بیشتر طراحی است، تصویر ۲۲۰۲N یک محدوده ی استاندارد با امکانات اختیاری مورد نیاز و با اهمیت دارد، به سادگی کپی برداری یا اسکن از صفحات متعدد اسناد با ADF اختیاری یا افزودن صفحه ی اضافه با امکانات کاست است. تمدید حمایت از زبان های کاربردی، برای رابطه ی کاربر و دستگاه چاپگر شامل عربی، روسی و ترکی، دستگاهی را به وجود می آورد با تنوع در محیطی فرهنگی.

                          چند منظوره در ساده ترین شکل آن

کپی پایه در یک سرعت۲۲ppm (A4)، با پشتیبانی برای فرمت های بالاتر از A3، مانند قابلیت پرینت و اسکن از طریق کابل USB، لوازم کاربردی ساده تر در دسترس قرار می گیرند، اما جواب های چندگانه ی متعددی دارد. با کاربرد جعبه ابزار هوشمند MF  صفحه نمایش، کاربر می تواند اسناد را به آدرس های الکترونیکی از پیش تعریف شده یا پوشه های داخل صفحه نمایش PC، اسکن و ارسال کند. قالبها، مثل قابلیت جست وجو و فشرده سازی بالای PDF، مانند تنظیمات شخصی سازی اسکن، علاوه بر گرفتن ساده ی داده ها، به اشتراک گذاری و بایگانی می کند.

             

                           ارزش بهره وری

تصویر RUNNER 2202N یک ارزش بهره وری دستگاه A3 است که مورد استفاده ی تونر Canon و تکنولوژی درام طولانی مدت است. بنابراین کاربران می توانند برای مدت طولانی تر با دستگاهشان کار کنند بدون نیاز به اغلب مصارف جایگزین آن. با این طراحی فشرده، این می تواند به صورت یکپارچه مناسب برای فضاهای اداری، هر صفحه نمایشی یا  روی با پایه ستون ساده باشد. تصویر ۲۲۰۲N ایده ای ست برای یک کار گروهی کوچک با تولید و بهره وری پاسخ چاپ، کپی برداری و اسکن آن ها.

                                    عملیت کاربری دوستانه

قابلیت استفاده و کنترل از طریق یک نمایش ۵-خطی ساده مانند لیست های تابع و نسخه های قابل چاپ کاربران ، تضمین شده است. که کاربران این امکان را پیدا می کنند تا در زبان خواست خود اقدام کنند، شامل عربی، ترکی و روسی. “تنظیمات مورد علاقه” این امکان را می دهد که لوازم به طور مداوم سریع تنظیم شود؛ به عنوان مثال شماره ی کپی ها و اندازه ی صفحات. که این در وقت کاربر صرفه جویی می شود.

همچنین:

جواب خارج جعبه

تصویر RUNNER2202  با سادگی و با ارزش در ذهن طراحی شده است.نصب سریع و در یک راهنمای راه اندازی آسان از رابط کاربر امکان “جواب خارج جعبه ” رابه شما می دهد. حتی اولین تونر شما را که شامل می شود، به شما اجازه کی دهد که یکراست از دستگاه استفاده کنید.


ارائه ی قسمتی از ذهن و کنترل

سرعت نصب و قابل دسترسی راهنمای تنظیمات آسان از رابط کاربر، به شما نرم افزار جواب “خارج از جعبه” را می دهد. سازگاری با سرویس تعمیر و نگهداری Canonها از طریق سک عمل E-RDS یعنی بهبود بهینه از طریق تشخیص از راه دور و مانیتور یکپارچه است. درحالی که صدور صورت حساب های دقیق با متر اتوماتیک برای شما قابل خواندن می شود تا شما روی اولویت های تجارت تمرکز کنید.

نظرات

تا کنون نظری ارسال نشده است.

اولین باش “دستگاه فتوکپی کانن مدل ۲۲۰۲n”

logo-samandehi