88348795 - 021

اسکنر کداک مدل Alaris S2070 Kodak Alaris S2070 Scanner

وضعیت : ناموجود
ناموجود

تکنولوژی اسکن : Dual CIS

قابلیت اسکن دورو : دارد

عمق اسکن : 48 بیت

قابلیت تشخیص متن OCR : دارد

برند :  KODAK
کد محصول :   2890
امتیاز :   0
+

اسکنر کداک مدل S2070

Kodak S2070 Scanner

معرفی کلی

اسکنر کداک مدل S2070 , اسکنر تولید شده توسط شرکت مطرح و خوشنام KODAK است که به مانند اسکنر مدل i2620 از قابلیت اسکن دورو بهره میبرد . با توجه به ابعاد و حجم کاری که این اسکنر دارد میتواند گزینه مناسبی برای مکان های اداری و تجاری با حجم کاری بالا باشد . جنس بدنه اسکنر S2070 از پلاستیک مرغوب و ضد ضربه تولید شده است و وزنی کم تر از 3 کیلو گرم را داراست که به راحتی میتوان آن را جا به جا کرد . این اسکنر قابلیت اسکن اسناد را با طول حداقل 5 سانتی متر که مناسب اسکن مدارک شناسایی نظیر کارت ملی و گواهی نامه است را دارد البته قابل ذکر است که اسناد به طول 3 متر را هم میتوان با این اسکنر اسکن کرد . میزان توان کاری روزانه با این اسکنر را در حدود 7000 برگ عنوان کرده اند که برای بایگانی کردن اسناد و مدارک در حجم بالا برای ادارات و مراکز درمانی بسیار مناسب میباشد .

قیمت اسکنر کداک مدل S2070

تکنولوژی اسکن در اسکنر KODAK S2070 از نوع Dual CIS است که در این تکنولوژی برای اسکن مدارک و اسناد به جای استفاده از لنزهای دوربینی از لنزهای فیبر نوری استفاده میکند که هم ارزان تر است و هم کیفیت مناسب تری نسبت به سایر اسکنرها دارد . عبارت Dual که قبل از اسم اسکنر آمده است نشان میدهد که قابلیت اسکن دورو در این اسکنر تعبیه شده است , بدین ترتیب برای گرفتن اسکن دورو نیازی به تعویض کاغذ ها و مدارک به صورت دستی نخواهید داشت . اسکنر مدل S2070 برای اسکن گرفتن مجهز به تکنولوژی ما فوق صوت است که قابلیت تشخیص برگ های کاغذ را دارد و اجازه نمیدهد برگی از کاغذها در هنگام اسکن گرفتن جا بماند یا هم زمان دو یا چند کاغذ وارد دستگاه شوند .

قیمت اسکنر S2070 کداک

ظرفیت سینی کاغذ در اسکنر S2070 کداک به تعداد 80 برگ میباشد و قادر است که در هر دقیقه 70 برگ کاغذ را به صورت سیاه و سفید و رنگی و با رزولوشن اپتیکالی معادل با 600dpi اسکن کند . این اسکنر توانایی تشخیص اتوماتیک رنگ ها را دارد و میتواند اسناد سیاه و سفید و رنگی را از یکدیگر تمیز داده و نگرانی از بابت گرفتن اسکن هم زمان اسناد را نداشته باشید . این مدل از اسکنر قابلیت حذف خودکار پس زمینه های زائد از تصاویر اسکن گرفته شده را دارد , بدین صورت که تصاویر مخدوش و قدیمی و هم چنین نویزهای موجود در تصاویر را قبل از اسکن حذف میکند و نیازی به دست کاری مدرک اسکن گرفته شده با نرم افزار خاصی را ندارید . اسکنر کداک s2070 پنل کاربری با دکمه های محدودی را دارد و در رده اسکنرهای حرفه ایی قرار دارد که با صرف هزینه ایی به مراتب کم تر از سایر اسکنرها میتوان آن را تهیه کرد .

خرید اسکنر کداک مدل s2070

ثبت امتیاز

ثبت نظر

نکته : ساختار Html پذیرفته نمی شود .

مشخصات محصول

Kodak Alaris S2070 Scanner
برند
مشخصات فنی
رزولوشن دیجیتال اسکنر
 • 1200 dpi
رزولوشن اپتیکال اسکنر
 • 600 dpi
نوع پورت ارتباط به کامپیوتر
 • پورت USB 2.0
ظرفیت سینی
 • ۸۰ برگ
سایز اسکن
 • Legal
سرعت اسکن رنگی
 • ۷۰ برگ در دقیقه
سرعت اسکن سیاه و سفید
 • ۷۰ برگ در دقیقه
قابلیت اسکن دورو
 • دارد
تکنولوژی اسکن
 • Dual CIS
مشخصات کلی
ابعاد
 • 312x183x204 میلی‌متر
وزن
 • 3.3 کیلوگرم