جستجو در میان هزاران ماشین اداری و لوازم جانبی...
رول کاغذ حرارتی 79 میلیمتری هانسول
رول کاغذ حرارتی 79 میلیمتری هانسول
رول کاغذ حرارتی 79 میلیمتری هانسول
رول کاغذ حرارتی 79 میلیمتری هانسول

رول کاغذ حرارتی 79 میلیمتری هانسول 79mm Thermal Printer Paper hansol


نوع رول
حرارتی
رنگ کاغذ
سفید
عرض کاغذ
79 میلیمتر
متراژکاغذ
50 متر
کد محصول
برند
معرفی کلی

 

(قیمت فوق برای 10 کارتن یا بیشتر می باشد)

کشور تولید کننده: کره

ماندگاری چاپ: 3 سال

رنگ چاپ حرارتی: مشکی

متراژ کاغذ: 45 متر

بررسی تخصصی
وقتی موجود شد به من اطلاع بده
ناموجود
محصولات مشابه

 

رول کاغذ حرارتی 79 میلیمتری هانسول

79mm Thermal Printer hansol

معرفی کلی

رول کاغذ حرارتی 79 میلییمتری هانسول در دسته کاغذ های حرارتی قرار میگیرد که بسته به نوع کاغذ در هنگام چاپ رنگ چاپ در آن تغییر میکیند. رول های حرارتی در دستگاه های دارای تکنولوژی چاپ حرارتی مورد استفاده قرار میگیرند در این نوع از دستگاه ها برای چاپ از جوهر استفاده نمیشود و دستگاه مجهز به هدر حرارتی میباشد که با دادن حرارت به رول کاغذی باعث چاپ روی آن میشود. به همین منظور بسیار به شما توصیه میکنیم که در خرید و انتخاب رول حرارتی مصرفی خود دقت لازم را داشته باشید چرا که هدر های حرارتی بسیار ظریف و حساس میباشند و اگر رول حرارتی مرغوبیت خاص خود را نداشته باشد باعث آسیب دیدگی دستگاه مورد استفاده میشود.

رول کاغذ 79 میلیمتری هانسول محصول تولیدی کشور کره میباشد و ار لحاظ جنس و کیفیت مرغوب میباشد. کیفیت بالای کاغذ و ماندگاری بالای چاپ در رول هانسول 79 میلیمتری باعث شده تا این کاغذ محبوبیت خاصی بین مشتریان خود برخوردار باشد. مانگاری چاپ در رول حرارتی هانسول 3 سال ذکر شده است که بسیار عالی میباشد. 

خرید رول هانسول 79 میلی متری

رول کاغذ حرارتی هانسول79 میلیمتری 50 متر طول دارد و عرض آن نیز همانطور که از نامش پیداست 79 میلی متر است. شما در هر صنفی که هستید حتما نیاز پیدا خواهید کرد به استفاده از کاغذهای حرارتی برای چاپ فیش های خود این نیاز خود را میتوانید با رول هانسول 79 میلیمتری برطرف کنید چرا که نظر مشتریان در مورد استفاده از رول هانسول مثبت ذکر شده است. لازم به ذکر است که برخی از رول های حرارتی تولید شده و موجود در بازار به دلیل جنس و کیفیت نامرغوب کاغذ استفاده شده بعد از مدت طولانی استفاده از آن به سیستم شما آسیب میرساند. اما کیفیت کاغذ رول هانسول 79mm مرغوب میباشد و هیچ آسیبی را به دستگاه مورد استفاده شما نمیرساند.

قیمت رول هانسول 79mm

رول حرارتی هانسول 79mm در کارتن بسته بندی میشود و تعداد رول موجود در هر کارتن 50 عدد میباشد. هم چنین میتوانید برای بررسی بیشتر و بهتر در خرید رول کاغذ حرارتی از صفحه رول کاغذ حرارتی 57 میلیمتری موجود درسایت خانه پرینتر دیدن فرمایید.

 
مشخصات فنی
نوع رول
حرارتی
رنگ کاغذ
سفید
عرض کاغذ
79 میلیمتر
متراژکاغذ
50 متر
نظرات کاربران

نظری برای این محصول ثبت نشده است