فروشگاه

کاغذ A4 کپی مکس
کاغذ A4 کپی مکس

کاغذ آ۴ کپی مکس Copimax paper A4

شناسه محصول: f-2004

19,500 تومان

(100 کارتن یا بیشتر)

جزئیات

وزن80 گرم
سفیدی96%
کیفیت تراکم93%
بسته بندیلفاف کاغذی

وضعیت: موجود
برای سفارش کاغذ ها باید تلفنی اقدام کنید (100 کارتن)

توضیحات محصول

کاغذ آ۴ کپی مکس Copimax paper A4

 کاغذ آ4 کپی مکس Copimax paper A4

جزئیات:
وزن۸۰ گرم
سفیدی۹۶%
کیفیت تراکم۹۳%
بسته بندیلفاف کاغذی

کاغذ A4 کپی مکس

کپی مکس یکی از صمیمی ترین دوستان کاغذی پرینتر ها در ایران است به این دلیل که به پرینتر ها فشار نمی آورد، پاره نمی شود و با حفظ کیفیت توانسته علاقه انواع چاپگرهایی را که در ایران وجود دارند به خود جلب کند.

کاغذ کپی مکس  محصول رول های بزرگی است که ازپرتغال- چین-برزیل واندونزی وارد ایران می شوند و در تهران و اصفهان، برش خورده و بسته بندی می شوند.

درصنایع چاپ کپی مکس معروف است و در کاغذهای تحریر مصرفی روزانه جزء برترین ها محسوب می شود و کیفیتی بین ۷۵ تا ۸۰ گرم دارد.  کاغد کپی مکس جزءدسته پر مصرفاست که با توجه به تنوع بسته بندی ها مشتریان را به خود جلب می کند. برند کپی مکس آفیس سنتر محصول اندونزی و با بهترین برش لیزری تهران به شما پیشنهاد می شود.

401615-1-jpg_1

Copimax در صنایع چاپ می شود و تقریبا کاربرد آن به همین صنعت بر میگردد. به عنوان مثال کاغذ کپی مکس برای چاپ انواع کتاب، مجله و سررسید از این نوع کاغذ استفاده می شود. از این نوع کاغذ بهره می برند. ادارات، موسسات آموزشی، شرکتهای دولتی و خصوصی، آموزش پرورش، ارگانها و نهادهای خصوصی و غیر خصوصی از مشتریان ثابت این محصول می باشند. همچنین درصد بالای کاغذهای کپی و چاپی توسط پرینتر از این نوع می باشد. کاغذ تحریر کپی مکس در سایزهای A3 و A4 و A5 عرضه می گردد. یکی از ویژگیهای این محصول تهیه آسان آن برای سایر عموم در مراکز لوازم و تحریر می باشد.

کاغذهای کپی مکس موجود کاغذ خارجی با برش و بسته بندی ایران می باشند.

نظرات

تا کنون نظری ارسال نشده است.

اولین باش “کاغذ آ۴ کپی مکس Copimax paper A4”

logo-samandehi