88348795 - 021

کاغذ A4 دبل آ Double A paper A4 Double A A4 Plain Paper

وضعیت : موجود
تحت لیسانس 67,000 تومان

( قیمت فوق برای 100 کارتن یا بیشتر می باشد )

درجه کیفی : A

گرماژ هر مترمربع : 80 گرم

رنگ : سفید

بسته بندی : 500 تایی

برند :  Double A
کد محصول :   393
امتیاز :   0
+

کاغذ A4 دبل آ Double A paper A4

Double A A4 Plain Paper

 

 

خرید عمده کاغذ A4 دبل آ

جزئیات

 کاغذ A4 دابل آ 80 گرم بر متر مربع قابلیت استفاده از دو طرف کاغذ به ورق کاغذ کدری (اجازه ندادن به عبور نور) بالائی ارائه می نماید سطح لطیف کاغذ قابلیت چاپ و کپی دقیقی را سبب می شود دارای لفاف محافظ از رطوبت

نقاط قوت 
 
سطح لطیف کاغذ A4 دبل آ قابلیت چاپ و کپی دقیقی را سبب می شود قابلیت استفاده از دو طرف کاغذ ، به ورق کاغذ شفافیت بالائی ارائه می کند ظاهر درخشان کاغذ آ4 دابل آ ، کنتراست بالائی به چاپ می بخشد ( میزان اختلاف میان روشنترین و تیره ترین بخش تصویر ) نحوه برش کاغذ که بواسطه تکنولوژی پیشرفته تولید حاصل گشته است ، سبب عمر طولانی مدت دستگاه کپی به هنگام استفاده می گردد خاصیت ضد حلقه شدن (Anti-curl) سبب ممانعت از جمع شدن کاغذ در دستگاه کپی می گردد محتویات گرد و غبار در مقیاس پائین سبب کاهش هزینه استفاده از دستگاه کپی می گردد.

قیمت عمده کاغذ A4 دبل آ

کاغذ A4 دبل آ

یکی از پر فروش ترین کاغذهای تحریر در ایران است و اغلب بانک های خصوصی مشتریان این برند هستند ؛ اگر بایگانی اسناد برای شما اهمیت دارد ما به شما این برند را توصیه می کنیم .

کاغذ A4 دبل A ، توسط کمپانی (Advance Agro) ساخته می شود . یکی از پیشرفته ترین و جامع ترین تولید کنندگان کاغذ و خمیر کاغذ در دنیا محسوب می شود . کاغذ a4 دبل از درختان اوکالیپتوس کاشته شده در استرالیا و تایلند به عمل می آید. طبق قراردادی که بین این شرکت و یک میلیون کشاورزی که در استرالیا فعالیت می کردند بسته شد ، این کشاورزات وظیفه تولید و نگهداری از این درختان را بر عهده دارند .

حفظ منابع طبیعی

کاغذ آ4 دبل آ از چوب درختانی تولید می شود که تنها به منظور تولید کاغذ در زمینهای بلااستفاده به عمل آمده اند و به هیچ وجه حتی یک درخت از جنگل های طبیعی جهت تهیه مواد اولیه این کاغذ قطع نمی شود . درختان مزارع دبل آ سالانه 6/1 میلیون تن اکسیژن درفضا رها می کنند و از تکثیر 4/2 میلیون تن امواج Co2 در فضا جلوگیری می کنند .

قیمت کاغذ A4 دبل آ

گفته های کمپانی دبل آ 

دبل آ یک طیف گسترده ای از محصولات کاغذی است که مناسب نیازها ، الزامات و بودجه های مشتریان ما در سراسر جهان است . این کیفیت بالا ، عمل‌کرد برتر و زیست محیطی صمیمی ، باعث شده کاغذ کپی آ4 دبل آ با هر کسی که به کاغذ نیاز دارد ملاقات کند .

دبل آ به تولید دو نوع چاپ و کاغذ می انجامد

1. چوب بدون روکش - کاغذ آزاد

این نوع کاغذ بهترین انتخاب برای چاپ و نوشتن است و در انواع مختلف از وزن 50 تا 120 گرم در هر متر مربع ، و یا GSM تولید شده است. موجود در هر دو رول و ورق ، کاغذ نیز به اندازه استاندارد برش داده شده و تحت نام تجاری  double a یا 2 برابر فروخته می شود .

2. کاغذ پوشش داده شده و یا هنر کاغذ

این نوع کاغذ پوشش داده شده در هر دو طرف با یک ماده سفید برای صاف کردن و براق کردن سطح ، این کاغذ در هر دو رول و ورق در دسترس است . هم چنین برای خرید هر چه بهتر کاغذ a4 , پیشنهاد میکنیم که از دیگر محصول پرفوش خانه پرینتر که کاغذ A4 جی کی میباشد , دیدن فرمایید .

ثبت امتیاز

ثبت نظر

نکته : ساختار Html پذیرفته نمی شود .

مشخصات محصول

Double A A4 Plain Paper
برند
مشخصات فنی
رنگ کاغذ
  • سفید
تعداد برگ در هر بسته
  • 500 برگ
جنس کاغذ
  • تحریر
سایز کاغذ
  • A4
مشخصات کلی
ابعاد بسته بندی
  • 55*297*210 میلیمتر
گراماژ
  • 80 گرم