88348795 - 021

کاغذ A4 کپی مکس Copimax paper A4 Copimax A4 Paper Pack of 500

وضعیت : موجود
36,300 تومان

( قیمت فوق برای 100 کارتن یا بیشتر می باشد )

گرماژ هر مترمربع : 80 گرم

سفیدی : 96%

کیفیت تراکم : 93%

بسته بندی : لفاف کاغذی

برند :  Copimax
کد محصول :   394
امتیاز :   0
+

کاغذ A4 کپی مکس Copimax paper A4

Copimax A4 Paper Pack of 500

 

معرفی کلی

کاغذ A4 کپی مکس یکی از صمیمی ترین دوستان کاغذی پرینتر ها در ایران است به این دلیل که به پرینتر ها فشار نمی آورد ، پاره نمی شود و با حفظ کیفیت توانسته علاقه انواع چاپگرهایی را که در ایران وجود دارند به خود جلب کند . کاغذ کپی مکس A4 محصول رول های بزرگی است که ازپرتغال- چین-برزیل واندونزی وارد ایران می شوند و در تهران و اصفهان ، برش خورده و بسته بندی می شوند .

 قیمت کاغذ A4 کپی مکس

درصنایع چاپ کپی مکس معروف است و در کاغذهای تحریر مصرفی روزانه جزء برترین ها محسوب می شود و کیفیتی بین 75 تا 80 گرم دارد .  کاغذA4 کپیمکس جزءدسته پر مصرف ها می باشد که با توجه به تنوع بسته بندی ها مشتریان را به خود جلب می کند . برند کپی مکس copimax آفیس سنتر محصول پرتغال و برزیل و با بهترین برش لیزری تهران به شما پیشنهاد می شود .

خرید کاغذ کپی مکس سایز A4

Copimax در صنایع چاپ می شود و تقریبا کاربرد آن به همین صنعت بر میگردد . به عنوان مثال کاغذ کپی مکس برای چاپ انواع کتاب ، مجله و سررسید از کاغذ a4 کپی ماکس استفاده می شود . از این نوع کاغذ بهره می برند . ادارات ، موسسات آموزشی ، شرکتهای دولتی و خصوصی ، آموزش پرورش ، ارگانها و نهادهای خصوصی و غیر خصوصی از مشتریان ثابت این محصول می باشند . همچنین درصد بالای کاغذهای کپی و چاپی توسط پرینتر از این نوع می باشد .

کاغذ آ4 کپیمکس در سایزهای A3 و A4 و A5 عرضه می گردد . یکی از ویژگیهای این محصول تهیه آسان آن برای سایر عموم در مراکز لوازم و تحریر می باشد . کاغذ کپی مکس a4 موجود کاغذ خارجی با برش و بسته بندی ایران می باشند .

با خرید کاغذ a4 کپی مکس لذت واقعی کیفیت کپی گرفتن از اسناد و مدارک خود را خواهید برد , اما چنانچه هنوز هم نیاز به بررسی بیشتر کاغذ a4 دارید خانه پرینتر به شما پیشنهاد میدهد که نظری اجمالی به دیگر محصول پرفروش خانه پرینتر که همان کاغذ A4 جی کی میباشد , داشته باشید.

ثبت امتیاز

ثبت نظر

نکته : ساختار Html پذیرفته نمی شود .

مشخصات محصول

Copimax A4 Paper Pack of 500
برند
مشخصات فنی
رنگ
  • سفید
تعداد برگ
  • 500
جنس
  • تحریر
نوع
  • A4
مشخصات کلی
ابعاد بسته بندی
  • 55*297*210 میلیمتر
وزن
  • 80 گرم