88348795 - 021

کاغذ آ4 کپی مکس Copimax paper A4 Copimax A4 Paper Pack of 500

وضعیت : موجود
گارانتی : دارد
20,000 21,000

(قیمت فوق برای 100 کارتن یا بیشتر می باشد)

جزئیات:

وزن :80 گرم

سفیدی96%

کیفیت تراکم : 93%

بسته بندی : لفاف کاغذی

برند :  Copimax
کد محصول :   394
امتیاز :   0
+

کاغذ آ4 کپی مکس Copimax paper A4

 قیمت کاغذ Copimax paper A4

کاغذ A4 کپی مکس

کاغذ A4 کپی مکس یکی از صمیمی ترین دوستان کاغذی پرینتر ها در ایران است به این دلیل که به پرینتر ها فشار نمی آورد، پاره نمی شود و با حفظ کیفیت توانسته علاقه انواع چاپگرهایی را که در ایران وجود دارند به خود جلب کند.

کاغذ کپی مکس  محصول رول های بزرگی است که ازپرتغال- چین-برزیل واندونزی وارد ایران می شوند و در تهران و اصفهان، برش خورده و بسته بندی می شوند.

درصنایع چاپ کپی مکس معروف است و در کاغذهای تحریر مصرفی روزانه جزء برترین ها محسوب می شود و کیفیتی بین 75 تا 80 گرم دارد.  کاغذ آ4 کپی مکس جزءدسته پر مصرف ها می باشد که با توجه به تنوع بسته بندی ها مشتریان را به خود جلب می کند. برند کپی مکس آفیس سنتر محصول اندونزی و با بهترین برش لیزری تهران به شما پیشنهاد می شود.

خرید کاغذ Copimax paper A4

Copimax در صنایع چاپ می شود و تقریبا کاربرد آن به همین صنعت بر میگردد. به عنوان مثال کاغذ کپی مکس برای چاپ انواع کتاب، مجله و سررسید از این نوع کاغذ استفاده می شود. از این نوع کاغذ بهره می برند. ادارات، موسسات آموزشی، شرکتهای دولتی و خصوصی، آموزش پرورش، ارگانها و نهادهای خصوصی و غیر خصوصی از مشتریان ثابت این محصول می باشند. همچنین درصد بالای کاغذهای کپی و چاپی توسط پرینتر از این نوع می باشد. کاغذ تحریر کپی مکس در سایزهای A3 و A4 و A5 عرضه می گردد. یکی از ویژگیهای این محصول تهیه آسان آن برای سایر عموم در مراکز لوازم و تحریر می باشد.

کاغذ کپی مکس موجود کاغذ خارجی با برش و بسته بندی ایران می باشند.

ثبت امتیاز

ثبت نظر

نکته : ساختار Html پذیرفته نمی شود .

مشخصات محصول

Copimax A4 Paper Pack of 500
برند
گارانتی
گارانتی دارد
مشخصات فنی
رنگ سفید
تعداد برگ 500
جنس تحریر
نوع A4
مشخصات کلی
ابعاد بسته بندی 55*297*210 میلیمتر
وزن 80 گرم