تخفیف

کاغذ عکس کانن مدل Canon KP-108IN Canon KP-108IN Color Ink and Paper

(1) 4

معرفی کلی

 کارکرد: 108 برگ

دستگاه های سازگار:

SELPHY CP900 White Wireless
SELPHY CP800 Black
SELPHY CP770
SELPHY CP760
SELPHY CP800 White
SELPHY CP770 Memory Maker Bundle
SELPHY CP510
SELPHY CP1300
SELPHY CP1500

تعداد ریبون: 3 عدد

بررسی تخصصی
کد محصول
برند
قیمت قابل پرداخت
1,450,000 تومان

 کاغذ عکس کانن Canon KP-108IN

Canon KP-108IN Cartridge

معرفی کلی
 
کاغذ عکس KP108in, در پرینترهای selphy کمپانی کانن مانند پرینتر cp1200 مورد استفاده قرار میگیرد و در واقع حکم کارتریج مصرفی آن را دارد. عکس های چاپ شده با این کارتریج در سایز 4*6 اینچ هستند که یک لایه براق هم پس از اتمام عملیات چاپ بر روی کاغذ عکس قرار میگیرد که مقاومت عکس های چاپ شده را در برابر نور و قطرات آب و هم چنین اثر انگشت, افزایش میدهد.
تعداد کاغذهای قابل چاپ با کاغذ عکس kp108 به تعداد 108 عکس میباشد و از سه رول کارتریج متفاوت برای چاپ رنگ های آبی و قرمز و زرد بهره میبرد که به محض اتمام رول ها پیغامی با همین محتوی در نمایشگر پرینتر ظاهر میشود و باید اقدام به خرید و تعویض کاغذ کارتریج نمایید. البته در صورت عدم استفاده از کاغذ کارتریج به مدت طولانی جای نگرانی وجود ندارد و میتوان تا مدت ها از آن ها استفاده نمایید, چرا که برخلاف کارتریج های جوهر افشان, کارتریج kp108 حاوی جوهر نمیباشد و نحوه چاپ تصاویر از طریق سیستم Dye-Sublimation صورت میگیرد که به صورت تابش حرارات بر روی کاغذ عملیات چاپ صورت میگیرد.
 
 
قیمت کارتریج kp108in

کاغذ kp108

برای چاپ بهتر و با کیفیت تر بهتر است که به اندازه ظرفیت سینی دستگاه پرینتر, کاغذ درون سینی قرار دهید و در حین عملیات چاپ کاغذها را جا به جا نکنید. شیوه چاپ بر روی کاغذ kp108 بدین صورت است است که برای چاپ هر رنگ, پرینتر کاغذ را به داخل کشیده و در مرحله آخر یک لایه شفاف و براق که باعث ماندگاری بیشتر عکس میشود, بر روی عکس چاپ گرفته شده کشیده میشود. سایز استانداری برای چاپ و برش کاغذ عکس توسط پرینتر انجام میگیرد که بر روی خود کاغذها هم تعبیه شده است, اما پیشنهاد میشود که برای چاپ دقیق و بدون حاشیه های اضافی توسط پرینتر, قبل از ارسال دستور چاپ به پرینتر, توسط نرم افزارهای ویرایشگر عکس, سایز و اندازه های دلخواه عکس را تنظیم نمایید و این کار را مستقیما به خود پرینتر واگذار نکنید.
 
خرید کارتریج kp108
بازگشت
ارتباط با پشتیبانی در تلگرام
ارتباط با پشتیبانی در واتس‌اپ
ارتباط با پشتیبانی در ایتا
rubika
ارتباط با پشتیبانی در روبیکا