88348795 - 021

کاغذ آ3 کپی مکس Copimax paper A3 Copimax paper A3

وضعیت : موجود
گارانتی : دارد
45,000 45,000

(قیمت فوق برای 100 کارتن یا بیشتر می باشد)

جزئیات:

وزن : 80 گرم

سفیدی : 96%

کیفیت تراکم : 93%

برند :  Copimax
کد محصول :   2324
امتیاز :   0
+

کاغذ آ3 کپی مکس

Copimax paper A3

  کاغذ A3 کپی مکس جزئیات:

وزن80 گرم

سفیدی96%

کیفیت تراکم 93%  

کاغذ A3 کپی مکس

کپی مکس یکی از صمیمی ترین دوستان کاغذی پرینتر ها در ایران است به این دلیل که به پرینتر ها فشار نمی آورد، پاره نمی شود و با حفظ کیفیت توانسته علاقه انواع چاپگرهایی را که در ایران وجود دارند به خود جلب کند.

کاغذ کپی مکس  محصول رول های بزرگی است که ازپرتغال- چین- برزیل واندونزی وارد ایران می شوند و در تهران و اصفهان، برش خورده و بسته بندی می شوند.

درصنایع چاپ کاغذ A3 کپی مکس معروف است و در کاغذهای تحریر مصرفی روزانه جزء برترین ها محسوب می شود و کیفیتی بین 75 تا 80 گرم دارد.  کاغد کپی مکس جزءدسته پر مصرف است که با توجه به تنوع بسته بندی ها مشتریان را به خود جلب می کند. برند کپی مکس آفیس سنتر محصول اندونزی و با بهترین برش لیزری تهران به شما پیشنهاد می شود.

Copimax در صنایع چاپ می شود و تقریبا کاربرد آن به همین صنعت بر میگردد. به عنوان مثال کاغذ کپی مکس برای چاپ انواع کتاب، مجله و سررسید از این نوع کاغذ استفاده می شود. از این نوع کاغذ بهره می برند. ادارات، موسسات آموزشی، شرکتهای دولتی و خصوصی، آموزش پرورش، ارگانها و نهادهای خصوصی و غیر خصوصی از مشتریان ثابت این محصول می باشند. همچنین درصد بالای کاغذهای کپی و چاپی توسط پرینتر از این نوع می باشد. کاغذ تحریر کپی مکس در سایزهای A3 و A4 و A5 عرضه می گردد. یکی از ویژگیهای این محصول تهیه آسان آن برای سایر عموم در مراکز لوازم و تحریر می باشد.

کاغذهای کپی مکس موجود کاغذ خارجی با برش و بسته بندی ایران می باشند.

ثبت امتیاز

ثبت نظر

نکته : ساختار Html پذیرفته نمی شود .

مشخصات محصول

Copimax paper A3
برند
گارانتی
گارانتی دارد
مشخصات فنی
رنگ سفید
تعداد برگ 500
جنس a3
نوع تحریر
مشخصات کلی
ابعاد بسته بندی 55*297*210 میلیمتر
وزن 80 گرم