88348795 - 021

کاغذ آ5 کپی مکس Copimax paper A5 Copimax paper A5

وضعیت : موجود
گارانتی : دارد
10,800 11,300

(قیمت فوق برای 100 کارتن یا بیشتر می باشد)

جزئیات: 

وزن : 80 گرم

سایز :  A5

بسته بندی : بسته های 10 تایی

برند :  Copimax
کد محصول :   2265
امتیاز :   0
+

کاغذ A5 کپی مکس
Copimax paper A5

کاغذ A5 کپی مکس

جزئیات:

وزن80 گرم

سایز A5

بسته های 10 تایی

کاغذ A5 کپی مکس

کپی مکس یکی از صمیمی ترین دوستان کاغذی پرینتر ها در ایران است به این دلیل که به پرینتر ها فشار نمی آورد، پاره نمی شود و با حفظ کیفیت توانسته علاقه انواع چاپگرهایی را که در ایران وجود دارند به خود جلب کند.

کاغذ کپی مکس  محصول رول های بزرگی است که ازپرتغال- چین-برزیل واندونزی وارد ایران می شوند و در تهران و اصفهان، برش خورده و بسته بندی می شوند.

درصنایع چاپ کپی مکس معروف است و در کاغذهای تحریر مصرفی روزانه جزء برترین ها محسوب می شود و کیفیتی بین 75 تا 80 گرم دارد.  کاغد کپی مکس جزءدسته پر مصرفاست که با توجه به تنوع بسته بندی ها مشتریان را به خود جلب می کند. برند کپی مکس آفیس سنتر محصول اندونزی و با بهترین برش لیزری تهران به شما پیشنهاد می شود.

کاغذ A5 Copimax در صنایع چاپ می شود و تقریبا کاربرد آن به همین صنعت بر میگردد. به عنوان مثال  برای چاپ انواع کتاب، مجله و سررسید از کاغذ کپی مکس استفاده می شود.  ادارات، موسسات آموزشی، شرکتهای دولتی و خصوصی، آموزش پرورش، ارگانها و نهادهای خصوصی و غیر خصوصی از مشتریان ثابت محصول کاغذ A4 کپی مکس می باشند. همچنین درصد بالای کاغذهایی کپی و چاپی توسط پرینتر از این نوع می باشد. کاغذ تحریر کپی مکس در سایزهای A3 و A4 و A5 عرضه می گردد. یکی از ویژگیهای این محصول تهیه آسان آن برای سایر عموم در مراکز لوازم و تحریر می باشد.

کاغذ کپی مکس موجود کاغذ خارجی با برش لیزری و بسته بندی ایران می باشد

خرید کاغذ A5 کپی مکس

ثبت امتیاز

ثبت نظر

نکته : ساختار Html پذیرفته نمی شود .

مشخصات محصول

Copimax paper A5
برند
گارانتی
گارانتی دارد
مشخصات فنی
رنگ سفید
تعداد برگ 500 برگ
جنس تحریر
نوع a5
مشخصات کلی
ابعاد بسته بندی 210*148 میلی متر
وزن 80 گرم