دستگاه تصفیه هوای شارپ مدل KC-F30SA-W SHARP AIR PURIFIER KC-F30SA-W

(2) 4

معرفی کلی

سنسور بو: ندارد

سنسور ذرات 2.5 پیکومتری: ندارد

سنسور رطوبت: دارد

سنسور دما: دارد

بررسی تخصصی
کد محصول
برند
ناموجود
برای اطلاع یافتن از موجود شدن این کالا زنگوله را بزنید!

دستگاه تصفیه هوای شارپ مدل KCF30SAW

نام لاتین: Sharp Air Purifier KC-F30SA-W

معرفی کلی

دستگاه تصفیه هوا خانگیKCF30SAW محصول تولیدی برند مطرح شارپ SHARP است که همانند دستگاه تصفیه هواKCG60SAW در رده بهترین دستگاه‌های تصفیه هوا ایستاده از سری KC-G این شرکت است. امروزه با توجه به انواع آلودگی موجود در شهرهای بزرگ و کوچک تصفیه هوای محیط کار و منزل امری اجتناب‌ناپذیر است که باعث حفظ سلامت فیزیکی و روانی می‌شود.

وجود ذرات معلق در هوا با اندازه‌های بسیار ریز که برای سلامتی انسان مضر هستند باعث ساخت و تولید انواع دستگاه تصفیه‌کننده هوا شده است. دستگاه تصفیه هوا kcf30saw با داشتن انواع فیلتر و سنسورهای مختلف به‌صورت هوشمند اقدام به پاک‌سازی و تصفیه هوای محیط پیرامون خود می‌کند. نوع فیلتر به‌کاررفته در ساخت دستگاه تصفیه هوا و چگونگی عملکرد آن مهم‌ترین شاخصه هر تصفیه‌کننده هوا است.

قیمت دستگاه تصفیه هوا خانگی kcf30saw

دستگاه تصفیه هوا KCF30SAW

دستگاه‌های تصفیه هوای شارپ در اندازه‌های مختلف و با کارکردهای متفاوت تولید و روانه بازار شده‌اند. مخزن آب دستگاه تصفیه کننده هوا kcf30saw گنجایش 1.8 لیتر آب را دارد و در صورت خالی شدن مخزن سنسور رطوبت ساز به‌صورت هوشمند اعلام نیاز می‌کند. این دستگاه تصفیه هوا توسط 2 عدد فیلتر به تصفیه کامل هوا کمک می‌کند. فیلتر اولیه که ذرات با قطر بیشتر از 240 میکرون را جذب می‌کند و قابل شستشو است. پس‌ازآن فیلتر دووجهی قرار دارد که برای از بین بردن بوهای نامطبوع در نظر گرفته‌شده است.

قیمت دستگاه تصفیه کننده هوا kcf30saw

طول عمر فیلترهای به‌کاررفته در دستگاه تصفیه‌کننده هوا خانگی KCF30SAW به میزان 2 و 5 سال است و از مواد مرغوب با بروزترین تکنولوژی ساخته‌شده‌اند. این دستگاه مجهز به سنسور حرکتی است تا در صورت عدم حضور شما در محیط به‌صورت هوشمند و طبق مدت‌زمان مشخص‌شده توسط شما به‌صورت خودکار خاموش و یا روشن شود.

بازگشت
ارتباط با پشتیبانی در تلگرام
ارتباط با پشتیبانی در واتس‌اپ
ارتباط با پشتیبانی در ایتا
rubika
ارتباط با پشتیبانی در روبیکا