تخفیف

کارتریج تونر کانن مدل 057 Canon Canon 057 Black Toner Cartridge

(0) 3

معرفی کلی

(غیر اورجینال)

رنگ: مشکی

کارکرد: 3100 برگ

نوع کارتریج: لیزری

بررسی تخصصی
کد محصول
برند
10
قیمت قابل پرداخت
1,500,000 تومان

کارتریج تونر کانن 057 Canon

نام لاتین: Canon 057 Black Toner Cartridge

معرفی کلی

کارتریج تونر کانن مدل 057 Canon، یک کارتریج پرطرفدار برای پرینترهای لیزریِ شرکت کانن است. کارتریج تونر مانند کارتریج 051 در پرینترهای لیزری، یک قسمت بسیار حیاتی است که برای چاپِ باکیفیت صفحات کاغذ استفاده می‌شود. کارتریج‌های تونر از تکنولوژی لیزری استفاده می‌کنند تا پودر تونر را روی کاغذها منتقل کرده و چاپی باکیفیت و دقت بالا تولید کنند. مسئله این است که کارتریج‌ها، قطعاتی مصرفی در پرینترها هستند و بعد از مدتی نیاز به تعویض خواهند داشت.

اگر کارتریج پرینتر شما از نوع کارتریج تونر کانن مدل 057 Canon است در بازار دو نسخه عمده از آن را پیدا خواهید کرد. نسخه اورجینال و نسخه غیر اورجینالِ چینی. کارتریج Canon 057 اورجینال توسط خود شرکت کانن تولید می‌شود و قیمت بالایی دارد. به همین دلیل بسیاری از مشتریان به خرید نسخه غیر اورجینال ولی باکیفیت آن علاقه دارند. در سایت خانه پرینتر می‌توانید هر دو نوعِ اورجینال و غیر اورجینال کارتریج تونری کانن را پیداکرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

خرید کارتریج لیزری مشکی کانن 057

کارتریج تونری کانن مدل 057 Canon در چه مدل‌هایی از پرینترهای Canon استفاده ‌می‌شود؟

کارتریج تونر کانن 057 Canon مختص به یک مدل واحد نیست و در سری پرینترهای Canon imageclass MF440 و LBP220 قابل‌استفاده است. این دو سری از پرینترهای کانن دارای چند مدل رایج در بازار ایران هستند ازجمله: MF445dw، MF448dw، MF449dw، LBP226dw، LBP228dw و LBP227dw

تفاوت کارتریج تونر کانن مدل 057 Canon با کارتریج‌های جوهری

کارتریج کانن مدل 057 Canon دارای تفاوت‌های مهمی با کارتریج‌های جوهری معمولی است. ازجمله موارد زیر:

تفاوت در ماده چاپ کننده کارتریج

یکی از تفاوت‌های اصلی به نوع ماده چاپ کننده مربوط می‌شود. کارتریج‌های جوهری از جوهر سیال برای چاپ استفاده می‌کنند. درحالی‌که کارتریج‌ تونری کانن حاوی پودر تونر هستند. این پودر، ترکیبی خشک و ریز از ذرات کربنی و پلاستیکی  است که با استفاده از فناوری الکترواستاتیک، شارژ شده و بر روی کاغذ منتقل می‌شود.

کیفیت چاپ بالاتر در کارتریج تونری کانن

کیفیت چاپ کارتریج تونری کانن بیشتر از کارتریج‌های جوهری است و در حین چاپ رنگ‌هایی ثابت و زنده‌تری تولید می‌کند. درنتیجه اگر از کارتریج کانن استفاده کنید چاپی با جزئیات دقیق و باکیفیت را شاهد خواهید بود. تصاویر و متن‌های حاصل از کارتریج کانن وضوح و شفافیت بالایی دارند و کاملاً حرفه‌ای و جذاب چاپ می‌شوند.

مقرون‌به‌صرفه تر  بودن چاپ با کارتریج تونر کانن مدل 057 Canon

کارتریج تونری کانن نسبت به کارتریج‌های جوهری، مواد اولیه کمتری را در حین چاپ مصرف می‌کند. درنتیجه کار با کارتریج کانن مقرون‌به‌صرفه تر خواهد بود. به‌علاوه طول عمر کارتریج تونری کانن بیشتر از کارتریج‌های جوهری است. طول عمر مفید کارتریج Canon 057 تا حدود 3000 برگ چاپ است.

قیمت تونر کارتریج مشکی کانن 057

کلام آخر

برای خرید انواع مرغوب کارتریج تونر کانن مدل 057 Canon توصیه می‌شود به فروشگاه آنلاین خانه پرینتر مراجعه کنید. خانه پرینتر به‌صورت تخصصی روی تجهیزات مربوط به چاپ و چاپگرها کار می‌کند و یافتن محصولات مرغوب در آن آسان‌تر از سایت‌های متفرقه است.

بازگشت
ارتباط با پشتیبانی در تلگرام
ارتباط با پشتیبانی در واتس‌اپ
ارتباط با پشتیبانی در ایتا
rubika
ارتباط با پشتیبانی در روبیکا