تخفیف

صندوق فروشگاهی

مرتب‌سازی
فیلتر
مرتب سازی بر اساس
صندوق فروشگاهی میوا مدل PT-5210M
صندوق فروشگاهی میوا مدل PT-5210M
 
18,000,000 تومان
صندوق فروشگاهی هاناسیس مدل ALBA POS
صندوق فروشگاهی هاناسیس مدل ALBA POS
 
49,000,000 تومان
صندوق فروشگاهی هاناسیس مدل HIT PLUS
صندوق فروشگاهی هاناسیس مدل HIT PLUS
تماس بگیرید
صندوق فروشگاهی هاناسیس مدل HIT9
صندوق فروشگاهی هاناسیس مدل HIT9
تماس بگیرید

صندوق فروشگاهی

صندوق فروشگاهی POS به‌منظور مکانیزه کردن عملیات فروش در فروشگاه‌های مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرد. امروزه با افزایش تقاضای مشتریان و تنوع در تولید محصولات توسط برندهای مختلف، نیاز به یک سیستم که عملیات مربوط به فرش و انبارداری را سرعت بخشد غیرقابل‌انکار است. صندوق فروشگاهی توسط برنامه‌های فروش مختلف که بر روی آن نصب می‌شود، کار مدیران فروشگاه‌ها و صاحبان مشاغل تجاری را آسان کرده است. کنترل موجودی انبار، مدیریت نیروی انسانی، شناخت مشتریان وفادار و ... تنها بخشی از امکاناتی است که یک صندوق فروشگاهی به‌روز و مجهز در اختیار مدیران فروشگاهی قرار می‌دهد. علاوه بر آن یک صندوق فروشگاهی POS کار را برای کارمندان فروش نیز راحت کرده است. پروسه فروش تنها با ثبت و فشار دادن چند دکمه کامل می‌شود و بدین ترتیب از بروز خطاهای انسانی هم جلوگیری می‌شود.

انواع صندوق‌های فروشگاهی به‌منظور استفاده در فروشگاه‌های اداری و تجاری باقابلیت‌های متنوع و مختلف در بازار موجود هستند. قبل از اقدام به خرید صندوق فروشگاهی حتماً به میزان فروش فروشگاه خود توجه داشته باشید. برخی از صندوق‌های فروشگاهی با داشتن امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری متعدد، قابلیت ارتقاء در آینده را دارند چراکه با افزایش حجم فروش و افزایش تعداد مشتریان، به کارمندان فروش بیشتری در شیفت‌های مختلف کاری احتیاج پیدا می‌کنید.

خرید صندوق فروشگاهی

خرید صندوق فروشگاهی با توجه به گستردگی و تنوع برندهای موجود در بازار، نیاز به مطالعه دقیقی از سوی مدیران فروشگاهی دارد. هر چه امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری یک صندوق فروشگاهی POS بیشتر و بهتر باشد، عملیات فروش روان‌تر و با سرعت بیشتری صورت می‌پذیرد و باعث رضایت مشتریان از نحوه عملکرد فروشگاه شما می‌شود. امکانات اتصالی متعدد تعبیه‌شده در یک صندوق فروشگاهی از نکات مهم در هنگام خرید صندوق فروشگاهی است. درگاه ارتباطی LAN، USB 2.0 و Parallel ازجمله درگاه‌های اتصالی صندوق فروشگاهی است و هرچه تعداد این درگاه‌ها بیشتر باشد، کارایی و عملکرد دستگاه در سرعت بخشیدن به کار افزایش پیدا می‌کند.

قیمت صندوق فروشگاهی

گرچه ممکن است در نگاه اول قیمت صندوق فروشگاهی بیشتر از حد تصور به نظر برسد، اما با توجه به کارایی و نحوه عملکرد آن در طول زمان به این نتیجه خواهید رسید که سرمایه‌گذاری در خرید صندوق فروشگاهی در حقیقت نوعی سرمایه‌گذاری در جهت بهبود فرایند فروش و افزایش سود فروشگاه شماست. اطلاع یافتن از محصولات پرفروش، مکانیزه شدن سیستم انبارداری و موجودی کالاها، رصد فعالیت کارمندان فروش، صرفه‌جویی در زمان و افزایش سرعت کار حسابداری و پایین آمدن خطاهای انسانی از مهم‌ترین دلایل برای خرید یک صندوق فروشگاهی مجهز و باقابلیت‌های متنوع است.

انواع صندوق فروشگاهی

علاوه بر مشخصات سخت‌افزاری یک صندوق فروشگاهی POS قدرت نرم‌افزاری آن‌هم از اهمیت بالایی برخوردار است. داشتن یک حافظه یا هارد با ظرفیت بالا و قابلیت ارتقاء در آینده مهم‌ترین ویژگی آن است. پردازنده قوی یک صندوق فروشگاهی عملیات ثبت و تجزیه‌وتحلیل کالاهای فروش رفته را با سرعت بیشتری انجام می‌دهد.

صندوق فروشگاهی ECR

این نوع از صندوق‌های فروشگاهی جزء اولین صندوق‌هایی است که به‌منظور مدیریت فروش در فروشگاه‌ها مورداستفاده قرار می‌گرفت. البته هنوز هم برخی از فروشگاه‌های کوچک که سیستم انبارداری و فروش بالایی ندارند از این نوع صندوق استفاده می‌کنند. این نوع از صندوق‌ها به بارکد خوان متصل می‌شوند اما امکان ارتقای برنامه و سیستم نرم‌افزاری آن وجود ندارد.

صندوق فروشگاهی POS

این صندوق فروشگاهی از معمول‌ترین و متداول‌ترین صندوق‌هایی است که در اکثر فروشگاه‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. امکان اتصال فیش پرینتر و بارکد خوان در آن وجود دارد و هم‌چنین برنامه‌های نصب‌شده بر روی آن قابلیت ارتقاء و یا تغییر را دارند. امکان تعریف چندین کاربر با سطح دسترسی متفاوت ازجمله ویژگی‌های این نوع از صندوق‌هاست.

صندوق فروشگاهی پوز لمسی

در این نوع از صندوق‌های فروش یک صفحه لمسی تمامی دستورات کاربران را انجام می‌دهد و دیگر نیازی به کیبورد و موس نیست و به همین دلیل فضای کم‌تری را اشغال می‌کند. کیس صندوق در پشت مانیتور آن تعبیه‌شده است و ظاهری شیک به آن داده است.. کارمندان فروش تنها با لمس چند دکمه عملیات فروش را تکمیل می‌کنند.

بازگشت
ارتباط با پشتیبانی در تلگرام
ارتباط با پشتیبانی در واتس‌اپ
ارتباط با پشتیبانی در ایتا
rubika
ارتباط با پشتیبانی در روبیکا