88348795 - 021

تعمیر پرینتر و دستگاه کپی

تعمیرات چاپگر ها

چاپگرها یکی از قطعات جانبی کامپیوتر هستند که امروزه از اهمیت خاصی برخوردار می‌باشند و تقریباً کارایی بالایی در کاربردهای مختلف دارند . معمولاً اکثر مردم به یک چاپگر برای استفاده شخصی در محیط کار و یا منزل نیاز دارند . به همین دلیل سایت خانه ی پرینتر بر آن شد تا تعمیرات تخصصی پرینتر در حوزه ی ماشین های اداری را بر عهده بگیرد . خانه پرینتر در تعمیر پرینترهای ارسالی مشتریان خود از قطعات اورجینال استفاده کرده و این تعمیرات توسط نیروی متخصص و ماهر انجام میگیرد , هم چنین هنگام تحویل دستگاه تعمیر شده به مشتری , از آن یک تست سلامت گرفته شده و به مشتری تحویل داده میشود . برای شارژ کارتریج و تعمیرات پرینتر با این شماره با ما تماس بگیرید : ۰۲۱۸۸۳۴۸۷۹۵

شارژ کارتریج

قبل از خرید کارتریج به شما توصیه میکنیم که از اورجینال یا طرح بودن کارتریج اطمینان حاصل کنید تا از به وجود آمدن مشکلات احتمالی برای پرینتر و کارتریج خود جلوگیری کنید . پرینتر های لیزری به عنوان پر کاربرد ترین پرینتر ها در حال استفاده می باشند ، باتوجه به کارایی خوب این پرینتر ها ، سرعت و دقت بالای صفحات پرینت شده ، هزینه ی پایین پرینت به ازای هر پرینت نسبت به سایر پرینتر ها ، باعث شده است پرینتر های لیزری سهم اعظمی از بازار را به خود اختصاص دهند. مهمترین سرویس مورد نیاز برای پرینتر های لیزری ، شارژ کارتریج آن ها می باشد، از مهمترین علایم نیاز پرینتر برای شارژ کارتریج کم رنگ شدن صفحات پرینت شده است.شما مشتریان عزیز میتوانید شارژ کارتریج خود را نیز از ما بخواهید.

مشکلات رایج دستگاه های کپی

کاغذ ها در دستگاه کپی گیر میکند : در این حالت کاغذ را همانگونه که وارد دستگاه کرده اید بیرون بکشید .

دستگاه کپی کاغذ نمیگیرد و یا کج چاپ میکند .

کاغذ کپی گرفته شده پس از کپی چروک میشود .

دستگاه کپی , کپی های روشن و تیره میگیرد .

توجه !

پروسه شارژ کارتریج باعث پخش مواد شیمایی در هوا می شود , بنابر این توصیه میکنیم که این کار را در کارگاه های مخصوص و توسط افراد متخصص انجام شود .