88348795 - 021

خانه پرینتر

خانه پرینتر مرجع تخصصی ماشین های اداری در ایران از سال 1379 فعالیت خود را در زمینه واردات و توزیع ماشین های اداری در ایران آغاز کرده است . از همان ابتدای تاسیس شرکت رسالت اصلی و همیشگی مدیران مجموعه خانه پرینتر جلب رضایت خریداران و مشتریان گرامی بوده است . تضمین اصالت کالای ارائه شده با گارانتی معتبر و هم چنین تضمین بهترین قیمت با حذف واسطه ها هدف اصلی خانه پرینتر , جهت کسب رضایت مشتریان خود که سرمایه اصلی مجموعه میباشند , بوده است .

در راستای اعتلا فرهنگ مشتری مداری و هم چنین سهولت برقراری ارتباط در تمام نقاط کشور , وب سایت خانه پرینتر از سال 1390 ایجاد و راه اندازی شده است تا سیستم فروش آنلاین را نیز به مشتریان خود ارائه کرده باشیم .

فعالیت های خانه پرینتر

واردات انواع پرینترهای مدرن و روز دنیا نظیر پرینترهایCanon , HP  

توزیع عمده انواع کاغذ A4 , A5 , A3  با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت .

تهیه و توزیع لوازم جانبی پرینتر و ماشین های اداری .

فروش عمده انواع دستگاه کپی کانن و توشیبا .

بخش های اصلی خانه پرینتر

بخش مدیریت : مدیر عامل و هیئت مدیره خانه پرینتر بر آنند تا رسالت همیشگی خود را که همان اصل مشتری مداری است , در تمام زمینه های کاری شرکت رعایت و اجرا شود .

بخش فروش : با بهره گیری از کادری مجرب و حرفه ایی که اصل مشتری مداری را سر لوحه کار خود قرار داده اند .

بخش بازاریابی : تیم بازاریابی خانه پرینتر با تحقیق و بررسی نیازهای روز مشتریان اعم از شرکت های دولتی و خصوصی و هم چنین مشاغل اداری و تجاری سعی در برآوردن این نیازها دارند .

بخش آی تی : فروش آنلاین در خانه پرینتر سعی بر آن دارد تا همانند فروش سنتی مجموعه به بهترین شکل ممکن به ارائه خدمت به مشتریان خود بپردازد و خرید اینترنتی را در هر کجای ایران ممکن سازد .

خانه پرینتر سرمایه اصلی خود را مشتریان همیشگی و وفاداری میداند , که طی سالیان متمادی و بر پایه اصل اساسی صداقت و درستکاری به دست آورده است .

اعضا خانه پرینتر


رضا عزیزی
رضا عزیزی
مدیر عامل و موسس
پدرام عزیزی
پدرام عزیزی
مدیر فروش
پوریا عزیزی
پوریا عزیزی
کارشناس IT
مسعود قرهی
مسعود قرهی
توسعه دهنده وب
حامد صحرایی
حامد صحرایی
کارشناس تولید محتوا و سئو
پویا عبادی
پویا عبادی
حسابدار
امین جزایری
امین جزایری
حسابدار
فرزاد قاسم زاده
فرزاد قاسم زاده
کارشناس فروش
حمیدرضا میرحاج
حمیدرضا میرحاج
کارشناس فروش