88348795 - 021

با نام ایزد منان

با توکل بر خدای منان و با چشم داشت بر پیشرفت ایران عزیز در سایه رهبر عزیز تر از جان ... در سال 1390 شرکت سرزمین کالا های هوشمند خاورمیانه با زیر برند فروشگاهی خانه پرینتر به آدرس : khaneyeprinter.com را ثبت نموده ایم.پیش از این برند خانه پرینتر به صورت سنتی و مارکتینگ سینه به سینه از سال 1379 در عرصه ماشین های اداری زیر مجموعه آی تی کشور فعالیت داشته است.
خانه پرینتر دارای دپارتمان های مختلفی میباشد که دفتر اصلی و مرکزی این مجموعه واقع در تهران , خیابان ایرانشهر میباشد.
بخش کارکنان مجموعه خانه پرینتر با رعایت اصل مشتری مداری و شعار مختص جمهوری اسلامی عزیز (کم باشد ... حلال باشد...) به بهترین شکل ممکن و در محیطی بسیار مناسب و آموزنده , به پیشرفت روز افزان خود میافزایند.
خانه پرینتر به عنوان اولین مرجع تخصصی ماشین های اداری مانند پرینتر , فتوکپی , فکس و تمامی موارد آیتی کشور شناخته شده است و در این وب سایت ما خدماتی همچون فروش آنلاین , بهترین قیمت و مشتری مداری را ارائه میدهیم تا مردم عزیز بتوانند محصولات آی تی را با نازل ترین قیمت و حذف واسطه خریداری کنند.امید است با گوشه چشمی از خدای بزرگ بتوانیم قدمی برای پیشرفت کشورمان برداریم.
از طرف مدیریت : اقای پدرام عزیزی ریزی
از دپارتمان مرکزی
مختصری درباره مدیریت آقای پدرام عزیزی ریزی : 
 شماره شناسنامه : 0016741951   نام پدر : غلام رضا     ساکن : تهران    متولد : چهاردهم اسفند سال هزارو سی صد و هفتاد و چهار
ایشان فعالیت خود را در عرصه آی تی بعد از گذراندن دوره دبیرستان و قبولی با نمرات بالا و رتبه عالی کشور , شروع تحصیل مدیریت صنعتی در مقطع کارشناسی دانشگاه تهران جنوب فرمودند و بعد از دریافت مدرک این دوره و قبولی با نمرات بالا , شروع به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در رشته معتبر و به روز ام بی ای نمودند. در حال حاظر مشغول به تهیه دفاعیه برای شروع در رشته دکترای ( دی بی ای ) میباشند.