88348795 - 021

با نام ایزد منان

با توکل بر خدای منان و با چشم داشت بر پیشرفت ایران عزیز از سال 1379 این برند به صورت سنتی و مارکتینگ سینه به سینه در عرصه ماشین های اداری زیر مجموعه آی تی کشور فعالیت داشته است و در سال 1390 شرکت سرزمین کالا های هوشمند خاورمیانه با زیر برند فروشگاهی خانه پرینتر را ثبت نموده ایم.
خانه پرینتر دارای دپارتمان های مختلفی می باشد که دفتر اصلی و مرکزی این مجموعه واقع در تهران , خیابان ایرانشهر می باشد.
بخش کارکنان مجموعه خانه پرینتر با رعایت اصل مشتری مداری به بهترین شکل ممکن و در محیطی بسیار مناسب و آموزنده , به پیشرفت روز افزان خود می افزایند.
خانه پرینتر به عنوان اولین مرجع تخصصی ماشین های اداری مانند پرینتر , فتوکپی , فکس و تمامی موارد آیتی کشور شناخته شده است و در وب سایت خانه پرینتر ما خدماتی همچون فروش آنلاین , بهترین قیمت و مشتری مداری را ارائه می دهیم تا مردم عزیز بتوانند محصولات آی تی را با نازل ترین قیمت و حذف واسطه خریداری کنند.امید است با گوشه چشمی از خدای بزرگ بتوانیم قدمی برای پیشرفت کشورمان برداریم.
از طرف مدیریت : آقای پدرام عزیزی ریزی
از دپارتمان مرکزی
مختصری درباره مدیریت آقای پدرام عزیزی ریزی : 
 شماره شناسنامه : 0016741951   نام پدر : غلام رضا     ساکن : تهران    متولد : چهاردهم اسفند سال هزارو سی صد و هفتاد و دو
ایشان فعالیت خود را در عرصه آی تی بعد از گذراندن دوره دبیرستان و قبولی با نمرات بالا و رتبه عالی کشور , شروع تحصیل مدیریت صنعتی در مقطع کارشناسی دانشگاه تهران جنوب فرمودند و بعد از دریافت مدرک این دوره و قبولی با نمرات بالا , شروع به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در رشته معتبر و به روز ام بی ای نمودند. در حال حاظر مشغول به تهیه دفاعیه برای شروع در رشته دکترای ( دی بی ای ) میباشند.

اعضا خانه پرینتر


رضا عزیزی
رضا عزیزی
مدیر عامل و موسس
پدرام عزیزی
پدرام عزیزی
مدیر فروش
پوریا عزیزی
پوریا عزیزی
کارشناس IT
مسعود قرهی
مسعود قرهی
برنامه نویس Full Stack
حامد صحرایی
حامد صحرایی
کارشناس تولید محتوا و سئو
پوریا عبادی
پوریا عبادی
حسابدار
فرزاد قاسم زاده
فرزاد قاسم زاده
کارشناس فروش
امیرحسین ربانی
امیرحسین ربانی
کارشناس فروش