88348795 - 021

نحوه تحویل کالا چگونه است ؟

پیک در تهران

هزینه سفارشات شهر تهران با حداقل هزینه در فاکتور شما نسبت به سایز و وزن محصول محاسبه میشود و در همان روز سفارش بعد از هماهنگی کارشناسان خانه پرینتر برای شما ارسال می شود.

هزینه باربری

هزینه ارسال تمامی کالا های خانه پرینتر تا باربری تهران ۱۳۰۰۰ تومان میباشد.بعد از ثبت سفارش و هماهنگی کارشناسان با شما و تایید وجود باربری در شهر مورد نظر , کالا به باربری تهران ارسال می شود و بعد از ۴ تا ۷ روز کاری به باربری شهر مورد نظر رسیده.توجه داشته باشید هزینه ارسال کالا از باربری مقصد بر عهده مشتری می باشد.

هزینه تیپاکس

ارسال کالا از خانه پرینتر به تیپاکس تهران رایگان میباشد.بعد از ثبت سفارش و هماهنگی کارشناسان با شما و تایید وجود تیپاکس در شهر مورد نظر , کالا به تیپاکس تهران ارسال می شود و بعد از ۱ تا ۲ روز کاری به تیپاکس مورد نظر می رسد.توجه داشته باشید هزینه ارسال کالا از باربری مقصد بر عهده مشتری می باشد.

پشتیبانی به چه صورت است؟

  1. پس از خرید دستگاه‌ها و پرینتر های ما ، بسیاری از مشتریان نگران چگونگی ادامه ارتباط خود با ما و دریافت خدمات هستند. اپراتور های پشتیبانی خانه پرینتر در تمام وقت اداری از طریق شماره های   ۸۸۳۰۲۰۷۹     ۸۸۳۴۸۷۹۵     ۸۸۳۴۸۷۹۶  آماده ی پاسخ گویی به شما عزیزان هستند .برای پیگیری سفارش ، ایجاد تغییر در سفارش ، اطلاع از زمان موجود شدن کالا های نا موجود و  یا مشاوره در ارتباط با دستگاه مناسب با نیاز هایتان با شماره های بالا تماس بگیرید.