88348795 - 021

قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی خانه پرینتر

تمامی فعالیت ها و رویه های سایت خانه پرینتر بر طبق اصول و قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران طراحی شده است و دارای نماد اعتماد الکترونیکی و هم چنین دارای مجوز از طرف سازمان فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال است.

  • ورود کاربران به وب‏‌سایت خانه پرینتر هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده توسط خانه پرینتر به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات خانه پرینتر است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین خانه پرینتر از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج ، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
  • کلیه اطلاعات شخصی خواسته شده از مشتریان و خریداران گرامی در حین ثبت سفارش کالا و خرید از سایت به منظور ارائه هر چه بهتر خدمت به شما عزیزان میباشد بنابر این به شما توصیه میکنیم که در وارد کردن اطلاعات و شماره های خواسته شده از شما , نهایت دقت را داشته باشید چرا که خدمت دهی به مشتریان عزیز و هم چنین پیگیری های بعدی خرید آنلاین, طبق اطلاعات ثبت شده در فرم ارسالی شما میباشد و این اطلاعات درخواستی صرفا به منظور تکمیل خرید و ارائه خدمات بهتر به خریداران است و استفاده دیگری از آن ها نخواهد شد و خانه پرینتر خریدی امن و مطمعن را برای شما به ارمغان می آورد.

– روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و خانه پرینتر تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش خانه پرینتر اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش خانه پرینتر ارسال شود.

با نهایت احترام به کاربران, خانه پرینتر نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، خانه پرینتر موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس از ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود.