تمامی فعالیت ها و رویه های سایت خانه پرینتر بر طبق اصول و قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران طراحی شده است و دارای نماد اعتماد الکترونیکی و هم چنین دارای مجوز از طرف سازمان فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال است.

ورود کاربران به وب‏‌سایت خانه پرینتر هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده توسط خانه پرینتر به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات خانه پرینتر است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین خانه پرینتر از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج ، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

کلیه اطلاعات شخصی خواسته شده از مشتریان و خریداران گرامی در حین ثبت سفارش کالا و خرید از سایت به منظور ارائه هر چه بهتر خدمت به شما عزیزان میباشد بنابر این به شما توصیه میکنیم که در وارد کردن اطلاعات و شماره های خواسته شده از شما , نهایت دقت را داشته باشید چرا که خدمت دهی به مشتریان عزیز و هم چنین پیگیری های بعدی خرید آنلاین, طبق اطلاعات ثبت شده در فرم ارسالی شما میباشد و این اطلاعات درخواستی صرفا به منظور تکمیل خرید و ارائه خدمات بهتر به خریداران است و استفاده دیگری از آن ها نخواهد شد و خانه پرینتر خریدی امن و مطمعن را برای شما به ارمغان می آورد.

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و خانه پرینتر تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش خانه پرینتر اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش خانه پرینتر ارسال شود.

با نهایت احترام به کاربران, خانه پرینتر نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، خانه پرینتر موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس از ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود.

در صورتی که سفارشتان را تا بعد از ساعت 5 بعد‌از‌ظهر ثبت نمایید و در سبد خرید گزینه ارسال با تیپاکس را انتخاب کرده باشید، کالای شما روز بعد به تیپاکس تحویل داده میوشد. بدیهی است در صورتی که قبل از ساعت 5 بعد‌از‌ظهر سفارشتان را ثبت نمایید، کالای شما در همان روز تحویل تیپاکس داده میشود.

حریم خصوصی
خانه پرینتر جهت پردازش و ارسال سفارش مشتری، اطلاعاتی نظیر آدرس، شماره تلفن همراه و ثابت و ایمیل خریداران را نیاز دارد. کاربر با ثبت این اطلاعات و عضو شدن در سایت به خانه پرینتر اجازه میدهد که جهت اطلاع رسانی و تکمیل اطلاعات مورد نیاز با کاربران خود به صورت پیامکی و یا تلفنی در تماس باشد.
لازم به ذکر است که کلیه اطلاعات ثبت شده به منزله حریم شخصی افراد بوده و برای خانه پرینتر محترم و محرمانه تلقی میشوند، و به هیچ عنوان این اطلاعات در اختیار سازمان ها و نهاد های دیگر قرار داده نخواهد شد. 
هم چنین خریدار موظف به حفظ و نگهداری از اطلاعات کارت و حساب بانکی خود میباشد چرا که خانه پرینتر هیچ گونه دخل و تصرفی در این اطلاعات ندارد و قادر به رصد و ذخیره سازی اطلاعات بانکی کاربر نمیباشد.

ارسال کاغذ به دو حالت ارسال به پیک تهران و یا ارسال با باربری امکان پذیر میباشد.
*هنگام ثبت سفارش کاغذ، ارسال با روش تیپاکس را انتخاب ننمایید*
به دلیل وزن بالای کاغذ، هزینه تیپاس برای شما صرفه اقتصادی ندارد.

بازگشت
ارتباط با پشتیبانی در واتس‌اپ