تخفیف

تمامی فعالیت ها و رویه های سایت خانه پرینتر بر طبق اصول و قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران طراحی شده است و دارای نماد اعتماد الکترونیکی و هم چنین دارای مجوز از طرف سازمان فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال است.

ورود کاربران به وب‏‌سایت خانه پرینتر هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده توسط خانه پرینتر به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات خانه پرینتر است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین خانه پرینتر از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج ، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

کلیه اطلاعات شخصی خواسته شده از مشتریان و خریداران گرامی در حین ثبت سفارش کالا و خرید از سایت به منظور ارائه هر چه بهتر خدمت به شما عزیزان میباشد بنابر این به شما توصیه میکنیم که در وارد کردن اطلاعات و شماره های خواسته شده از شما , نهایت دقت را داشته باشید چرا که خدمت دهی به مشتریان عزیز و هم چنین پیگیری های بعدی خرید آنلاین, طبق اطلاعات ثبت شده در فرم ارسالی شما میباشد و این اطلاعات درخواستی صرفا به منظور تکمیل خرید و ارائه خدمات بهتر به خریداران است و استفاده دیگری از آن ها نخواهد شد و خانه پرینتر خریدی امن و مطمعن را برای شما به ارمغان می آورد.

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و خانه پرینتر تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش خانه پرینتر اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش خانه پرینتر ارسال شود.

با نهایت احترام به کاربران, خانه پرینتر نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، خانه پرینتر موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس از ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود.

در صورتی که سفارشتان را تا بعد از ساعت 5 بعد‌از‌ظهر ثبت نمایید و در سبد خرید گزینه ارسال با تیپاکس را انتخاب کرده باشید، کالای شما روز بعد به تیپاکس تحویل داده میوشد. بدیهی است در صورتی که قبل از ساعت 5 بعد‌از‌ظهر سفارشتان را ثبت نمایید، کالای شما در همان روز تحویل تیپاکس داده میشود.

استفاده از تمامی مطالب و محتوای مجموعه سرزمین کالا های هوشمند خاورمیانه در تمامی بستر ها مانند: وب سایت، اینستاگرام، آپارات، یوتیوب، فیس بوک و لینک دین با اهداف تجاری ممنوع میباشد و پیگرد قانونی دارد.

حریم خصوصی
خانه پرینتر جهت پردازش و ارسال سفارش مشتری، اطلاعاتی نظیر آدرس، شماره تلفن همراه و ثابت و ایمیل خریداران را نیاز دارد. کاربر با ثبت این اطلاعات و عضو شدن در سایت به خانه پرینتر اجازه میدهد که جهت اطلاع رسانی و تکمیل اطلاعات مورد نیاز با کاربران خود به صورت پیامکی و یا تلفنی در تماس باشد.
لازم به ذکر است که کلیه اطلاعات ثبت شده به منزله حریم شخصی افراد بوده و برای خانه پرینتر محترم و محرمانه تلقی میشوند، و به هیچ عنوان این اطلاعات در اختیار سازمان ها و نهاد های دیگر قرار داده نخواهد شد. 
هم چنین خریدار موظف به حفظ و نگهداری از اطلاعات کارت و حساب بانکی خود میباشد چرا که خانه پرینتر هیچ گونه دخل و تصرفی در این اطلاعات ندارد و قادر به رصد و ذخیره سازی اطلاعات بانکی کاربر نمیباشد.

ارسال کاغذ به دو حالت ارسال به پیک تهران و یا ارسال با باربری امکان پذیر میباشد.
*هنگام ثبت سفارش کاغذ، ارسال با روش تیپاکس را انتخاب ننمایید*
به دلیل وزن بالای کاغذ، هزینه تیپاس برای شما صرفه اقتصادی ندارد.

بازگشت
ارتباط با پشتیبانی در تلگرام
ارتباط با پشتیبانی در واتس‌اپ
ارتباط با پشتیبانی در ایتا
rubika
ارتباط با پشتیبانی در روبیکا