تخفیف

کاغذ خردکن

مرتب‌سازی
فیلتر
مرتب سازی بر اساس
کاغذ خردکن پروتک مدل 468
کاغذ خردکن پروتک مدل 468
 
5,200,000 تومان

کاغذ خرد کن

کاغذ خرد کن وسیله‌ای است برای برش دادن و ریز کردن کاغذهای باطله و یا اسناد مهمی که باید امحاء شوند. دستگاه کاغذ خرد کن می‌تواند برای بازیافت کاغذهای باطله نیز مورد استفاده قرار گیرد. این دستگاه در ابعاد مختلف و با شیوه برش متفاوت طراحی و ساخته می‌شود. در برخی از کاغذ خرد کن‌ها ورقه‌های کاغذ به تکه‌های ریزتری تبدیل می‌شود که در این صورت بازیابی و بازخوانی اطلاعات بسیار سخت شده و مناسب محیط‌هایی است که نیاز دارند اسناد و مدارک محرمانه را به کلی از بین ببرند.

خرید کاغذ خرد کن

به طور کلی دستگاه کاغذ خرد کن بیشتر در محیط‌های اداری و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد چرا که مصرف کاغذ روزانه بیشتری دارند. کاغذ خرد کن ادرای که در ابعاد کوچک ساخته می‌شوند و حجم کاری پایین‌تری را دارند، مناسب محیط‌های ادرای است که بیشتر کاغذ را به صورت رشته‌ای خرد می‌کند. از کاغذ خرد کن‌های صنعتی در کارخانجات صنعتی استفاده می‌شود که ابعاد آن بزرگ‌تر است و کاغذها را به صورت پودری خرد می‌کنند.

قیمت کاغذ خرد کن

قیمت کاغذ خرد کن اداری نسبت به کاغذ خرد کن صنعتی کم‌تر است و به همان نسبت نیز توانایی پایین‌تری در برش و خرد کردن کاغذها دارد. برش نواری از سطح امنیت پایین‌تری برخوردار است در عوض برش متقاطع یا همان برش پودری سطح امنیت بالاتری دارد که در این حالت بازگرداندن اطلاعات امحاء شده تقریبا ناممکن است.

بازگشت
ارتباط با پشتیبانی در تلگرام
ارتباط با پشتیبانی در واتس‌اپ
ارتباط با پشتیبانی در ایتا
rubika
ارتباط با پشتیبانی در روبیکا