اسکنر پلاستک مدل OpticBook 4800 Plustek OpticBook 4800 Book Scanner

(1) 5

معرفی کلی

حداکثر سایز اسکن: A4

تعداد اسکن روزانه: 2500 برگ

سرعت اسکن: 3.6 ثانیه

تکنولوژی اسکن: CCD

بررسی تخصصی
کد محصول
برند
فروش تنها از طریق تماس تلفنی
بدلیل نواسانات قیمت، این محصول موقتا فقط از طریق تماس بفروش میرسد.

اسکنر پلاستک OpticBook 4800

نام لاتین: Plustek OpticBook 4800 Book Scanner

معرفی کلی

اسکنر پلاستک مدل OpticBook 4800 محصول تولیدشده توسط برند مطرح Plustek است که همانند اسکنر 3800L به‌منظور اسکن گرفتن از صفحات کتاب و مجلات و ذخیره آن‌ها، تولیدشده است. با این اسکنر به‌راحتی می‌توانید صفحات کتاب‌های قطور و حتی مجلات و متون صحافی شده را اسکن کنید و آن را به‌صورت نسخه دیجیتالی و فایل PDF قابل‌ویرایش در کامپیوتر خود ذخیره کنید.

اسکنر پلاستک 4800 از یک طراحی هوشمند بهره می‌برد که با استفاده از تکنولوژی SEE به‌صورت حرفه ایی سایه‌ها و حاشیه لبه کاغذ را حین کپی و اسکن حذف می‌کند. البته در نظر داشته باشید که حین اسکن گرفتن قطر صفحات کتاب تا 2 میلی‌متر بیشتر نشود.

قیمت اسکنر پلاستک مدل opticbook 4800

اسکنر پلاستک 4800

اسکنر اپتیک بوک 4800 به گونه ایی طراحی‌شده است که قادر است هر کاغذ a4 را در 3.6 ثانیه به‌صورت رنگی، سیاه‌وسفید و خاکستری با رزولوشن اسکنی معادل با 1200dpi اسکن کند. برش خودکار حاشیه‌های دور متن و حذف پس‌زمینه متون از دیگر ویژگی‌های این اسکنر است.

اسکنر opticbook 4800 به‌طور خاص برای اسکن گرفتن از صفحات کتاب طراحی‌شده است. با استفاده از رابط کاربری ساده این اسکنر، دیجیتالی کردن یک کتاب و صفحات مختلف آن در کم‌ترین زمان ممکن و باکیفیت قابل قبولی انجام می‌گیرد. استفاده از دستگاه ساده است و فقط کافی است با لمس یکی از پنج دکمه موجود بر روی اسکنر، اقدام به اسکن گرفتن نمایید.

خرید اسکنر پلاستک مدل opticbook 4800

بدنه دستگاه اسکنر 4800 پلاستک به گونه ایی طراحی‌شده است که برای اسکن گرفتن از کتاب‌های با قطر بیشتر نیز مشکلی نخواهید داشت. اسکنر 4800 پلاستک کاربرد فراوانی در کتاب‌خانه‌هایی دارد که نیازمند دیجیتالی کردن کتاب‌های خود به‌منظور حفظ و نگهداری طولانی‌مدت آن‌ها هستند.

بازگشت
ارتباط با پشتیبانی در تلگرام
ارتباط با پشتیبانی در واتس‌اپ
ارتباط با پشتیبانی در ایتا
rubika
ارتباط با پشتیبانی در روبیکا