اسکنر پلاستک مدل OpticSlim 1680 Plustek OpticSlim 1680 Flatbed A3 Document Scanner

(0) 3

معرفی کلی

تعداد اسکن روزانه: 2500 برگ

تکنولوژی اسکن: CIS

سرعت اسکن رنگی: 5 ثانیه

سایز اسکن: A3

بررسی تخصصی
کد محصول
برند
قیمت قابل پرداخت
15,900,000 تومان

اسکنر پلاستک OpticSlim 1680

نام لاتین: Plustek OpticSlim 1680 Flatbed A3 Document Scanner

معرفی کلی

اسکنر پلاستک OpticSlim 1680 اسکنر تولیدشده توسط شرکت Plustek است که همانند اسکنر PS286 قابلیت تشخیص متن OCR را دارد. این اسکنر سرعت بالایی را در اسکن گرفتن از اسناد تا سایز A3 را دارد و کیفیت سند یا عکس اسکن گرفته‌شده تا 1200dpi عنوان‌شده است. اسکنر پلاستک 1680 گزینه بسیار مناسبی برای دیجیتالی کردن نقشه‌ها و پلان‌های مهندسی است، چراکه با اسکن گرفتن نقشه‌ها و به اشتراک گذاشتن آن با سایر همکاران جهت ویرایش و اصلاحیه، باعث پیشرفت در کار و سرعت اجرای طرح خواهد شد.

خرید اسکنر پلاستک opticslim 1680

اسکنر 1680 توانایی اسکن گرفتن از صفحات کتاب و انواع مجلات را دارد و گزینه مناسبی برای استفاده در کتابخانه‌ها و مراکز نگهداری اسناد جهت دیجیتالی کردن نسخه‌های مهم و کمیاب است. با استفاده از دکمه‌های تعبیه‌شده بر روی دستگاه اسکنر می‌توان رایج‌ترین کارهای اسکن همانند PDF کردن متون را با فشار دادن تنها یک کلید انجام داد.

اسکنر opticslim 1680

اسکن گرفتن متوالی، حذف نویز و پس‌زمینه تصاویر در حین اسکن گرفتن و دادن چند خروجی متفاوت از یک سند اسکن شده از دیگر قابلیت‌های قابل‌ذکر اسکنر مدل 1680 است. به‌راحتی می‌توانید عکس و یا تصویر موردنظر را با دستگاه اسکنر حین عملیات اسکن ویرایش کنید. این اسکنر از چهار دکمه اسکن، ایمیل و OCR و PDF بهره می‌برد که کاربری دستگاه را تنها با فشردن یک کلید آسان‌تر کرده است.

قیمت اسکنر پلاستک opticslim 1680

هم‌چنین می‌توانید با اسکنر opticslim 1680 سندهای موردنظر را مستقیماً به فایل‌های اکسل و یا وورد تبدیل کنید و در وقت خود صرفه‌جویی نماید.

بازگشت
ارتباط با پشتیبانی در تلگرام
ارتباط با پشتیبانی در واتس‌اپ
ارتباط با پشتیبانی در ایتا
rubika
ارتباط با پشتیبانی در روبیکا