اسکنر حرفه ای اسناد پلاس تک مدل SmartOffice PL4080 Plustek SmartOffice PL4080 Document Scanner

(4) 5

معرفی کلی

حداکثر سایز اسکن: A4

تعداد اسکن روزانه: 3000 اسکن

سرعت اسکن: 40 اسکن در دقیقه

ظرفیت فیدر: 50 برگ

بررسی تخصصی
کد محصول
برند
قیمت قابل پرداخت
40,500,000 تومان

اسکنر حرفه ای اسناد پلاس تک مدل PL4080

نام لاتین: Plustek SmartOffice PL4080 Document Scanner

معرفی کلی

اسکنر حرفه ای اسناد پلاس تک مدل PL4080 یکی از پرتقاضاترین تجهیزات موجود در فروشگاه آنلاین خانه پرینتر است. این محصول که همانند اسکنر PL3060 به وفور در مصارف اداری مورد استفاده قرار می گیرد، فراتر از چیزی است که از یک اسکنر فوق حرفه ای انتظار دارید. راستی می دانید اسکنر چیست و چه کاربردی دارد؟!

اسکنر که در زبان فارسی از آن تحت عنوان پویشگر نیز یاد می کنند، دستگاهی کاربردی است که در زمینه تصویربرداری از اسناد کاغذی مورد استفاده قرار می گیرد. وظیفه اسکنرها که شباهت فراوانی به دستگاه های کپی دارند، گرفتن عکس و متن از اقلام فیزیکی، تبدیل آن ها به فرمت دیجیتال و ذخیره آن ها در کامپیوتر می باشد.

اسکنرهای موجود در بازار دارای رزولوشن های مختلفی بوده، قابلیت های متنوعی دارند و از همین رو با قیمت هایی متفاوت در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند. اسکنر اسناد پلاس تک مدل PL4080 که محصولی بی نظیر از کمپانی پلاس تک است، یکی از برترین اسکنرهایی است که می توانید خریداری کنید. مایلید به اتفاق با ویژگی ها و قابلیت های این دستگاه الکترونیکی پرفروش آشنا شویم؟!

خرید اسکنر پلاس تک مدل PL4080

آشنایی با ویژگی ها و قابلیت های اسکنر حرفه ای اسناد پلاس تک مدل Smart Office PL4080

اسکنر حرفه ای پلاس تک مدل PL4080 گزینه ای ایده آل برای استفاده در اداره ها، سازمان ها و شرکت هاست. استفاده از این محصول که از ابعادی کوچک برخوردار است، در محیط های کاری دارای مساحت کم توصیه می گردد.

اگر کاروبارتان به گونه ای است که سرعت اسکنر برایتان حائز اهمیت است، پیشنهادی بهتر از این اسکنر حرفه ای ساخت کمپانی پلاس تک برایتان سراغ نداریم. دیگر نیازی نیست اسناد مورد نظرتان را تک تک در این دستگاه الکترونیکی قرار دهید تا آن ها را اسکن کند. ظرفیت سینی این اسکنر که قادر به اسکن 40 برگ در عرض یک دقیقه است، 50 برگ می باشد. لازم به ذکر است اسکن انجام شده به صورت سیاه و سفید خواهد بود.

از دیگر قابلیت های مهم اسکنر نام برده می توان به بهره مندی از فناوری اسکن دو رو اشاره کرد. شاید برایتان جالب باشد بدانید که این اسکنر می تواند اسنادی را که کج اسکن شده اند، به طور خودکار صاف نماید، نویزها را حذف کرده و متن های کم رنگ را تمیز و پر رنگ تر کند. فوق العاده است. نه؟!

قیمت اسکنر پلاس تک مدل PL4080

خانه پرینتر؛ عرضه کننده باکیفیت ترین اسکنرهای دنیا!

فروشگاه آنلاین خانه پرینتر بزرگترین و منصف ترین مرکز ارائه دهنده اسکنرهای باکیفیت، ارزان و کارآمد است. اگر قصد خرید اسکنر پلاس تک مدل PL4080 را دارید، از سایت این فروشگاه نام آشنا دیدن کنید!

بازگشت
ارتباط با پشتیبانی در تلگرام
ارتباط با پشتیبانی در واتس‌اپ
ارتباط با پشتیبانی در ایتا
rubika
ارتباط با پشتیبانی در روبیکا