تخفیف

منگنه انبری اس تی دی مدل STD Superior S-200 STD Superior S-200 Stapler

(1) 5

معرفی کلی

نوع: منگنه انبری دستی

جنس بدنه: استیل

وزن: 390 گرم

بررسی تخصصی
کد محصول
برند
قیمت قابل پرداخت
385,000 تومان

منگنه اس تی دی مدل STD Superior S-200

نام لاتین: STD Superior S-200 Stapler

معرفی کلی

دستگاه منگنه اس تی دی STD Superior S-200 از سری ملزومات و تجهیزات اداری و بایگانی است که جهت استفاده در محیط های اداری (جهت استفاده در مدارس و سازمان‌های دولتی) و محیط انبار در شرکت های اداری و تجاری مورد استفاده قرار میگیرد. بدنه این منگنه از جنس فلز و استیل مقاوم است که از کیفیت ساخت مطلوبی برخوردار است و تا مدت‌ها استفاده مداوم از آن کیفیت کار دستگاه تغییری نخواهد کرد.

قیمت منگنه اس تی دی S200

عمق ورودی منگنه انبری STD S200 معادل 56 میلی‌متر با قابلیت تنظیم دهانه است و می‌تواند 25 تا 45 کاغذ استاندارد در صورت استفاده از سوزن با سایز 24/6 یا 26/6 را در خود جای دهد و آن ها را به هم منگنه کند. طراحی ارگونومی بکار رفته در ساخت منگنه اس تی دی S200 سبب شده تا هنگام کار طولانی‌مدت با دستگاه خستگی و آسیب جدی به دست وارد نشود.

خشاب سوزن این منگنه دارای ظرفیت 150 تا 210 عدد سوزن در سایز استاندارد است که به‌راحتی قابل تعویض و جایگذاری هستند. با منگنه انبری S200 روانی و راحتی الصاق کاغذها به یکدیگر تا 45 برگ را تجربه خواهید کرد، دستگاه حین منگنه کردن صدای چندانی ندارد و حتی می‌توان برای منگنه کردن بر روی دیوار هم از آن استفاده کرد.

بازگشت
ارتباط با پشتیبانی در تلگرام
ارتباط با پشتیبانی در واتس‌اپ
ارتباط با پشتیبانی در ایتا
rubika
ارتباط با پشتیبانی در روبیکا