تخفیف

رول حرارتی 57 میلی متری

مرتب‌سازی
فیلتر
مرتب سازی بر اساس
رول کاغذ حرارتی 57 میلیمتری
رول کاغذ حرارتی 57 میلیمتری
 
7,500 تومان

رول حرارتی 57 میلی‌متری

رول حرارتی 57 میلی‌متری دارای عرض رول برابر با 57 میلی‌متر و در متراژهایی با طول مختلف تولیدشده است. سطح کاغذ صاف و بدون پرز از مشخصات اصلی رول 57 میلی‌متری است. این رول بیشتر به‌منظور استفاده در فیش پرینترها و دستگاه‌های صدور فیش و صندوق‌های فروشگاهی تولیدشده است.

رول کاغذ حرارتی 57 میلی‌متری

رول حرارتی 57 میلی‌متری در متراژهای 20 و 14 و 18 و ... تولیدشده است که هرکدام قیمت مربوط به خود رادارند. کاغذ حرارتی 57 میلی‌متری از مواد مرغوب و درجه‌یک ساخته‌شده است و به همین دلیل ماندگاری چاپ بالایی را دارند. اغلب رنگ چاپ در آن به‌صورت مشکی است که کیفیت بالایی دارد.

قیمت رول حرارتی 57 میلی‌متری

در هنگام خرید رول حرارتی 57 میلی‌متری به متراژ رول دقت کنید چراکه اختلاف قیمت رول 57 میلی‌متری به دلیل متفاوت بودن متراژ کاغذ رول است. رول 57 میلی‌متری 20 متری قیمت بالاتری را دارد. پیشنهاد می‌شود به‌منظور صرفه‌جویی در وقت و هزینه خود اقدام به خرید عمده رول حرارتی 57 میلی‌متری نمایید.

خرید رول حرارتی 57 میلی‌متری

به‌طورمعمول رول‌های حرارتی به دلیل اینکه مصرف روزانه بالایی را دارند به‌صورت کارتنی و عمده به فروش می‌رسند. خرید اینترنتی رول حرارتی 57 میلی‌متری از فروشگاه‌های اینترنتی علاوه بر اینکه امکان انتخاب بهترین رول و مقایسه ارزان‌ترین قیمت رول را بین چندین فروشگاه را می‌دهد، باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه شما نیز خواهد شد.

بازگشت
ارتباط با پشتیبانی در تلگرام
ارتباط با پشتیبانی در واتس‌اپ
ارتباط با پشتیبانی در ایتا
rubika
ارتباط با پشتیبانی در روبیکا