تخفیف

پانچ و دستگاه پرچ

مرتب‌سازی
فیلتر
مرتب سازی بر اساس
پانچ اس تی دی مدل Deluxe H40
پانچ اس تی دی مدل Deluxe H40
 
305,000 تومان
پانچ کانکس مدل Kanex 520
پانچ کانکس مدل Kanex 520
 
170,000 تومان
پانچ کانکس مدل Kanex 700
پانچ کانکس مدل Kanex 700
 
300,000 تومان

پانچ

پانچ یا سوراخ کن وسیله‌ای است برای سوراخ کردن کاغذها به‌منظور بایگانی کردن اسناد و مدارک در ادارات و مدارس مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستگاه پانچ در ابعاد مختلف و توسط برندهای متنوع ساخته شده است. یک دستگاه پانچ رومیزی با ابعاد کوچک برای بایگانی کردن اسناد و مدارک و نگهداری آن‌ها در زونکن و کلاسور مورد استفاده فراوان دارد. با استفاده از پانچ‌های 2 سوراخ و 4 سوراخ، می‌توان بر روی کاغذها سوراخ‌هایی با قطرهای مختلف ایجاد کرد. عمق این سوراخ‌ها به توان و قدرت دستگاه پانچ بستگی دارد. برخی از این دستگاه‌ها توانایی سوراخ کردن بیش از 50 برگ کاغذ 80 گرمی را دارند.

خرید دستگاه پانچ

قیمت یک دستگاه پانچ به عوامل مختلفی بستگی دارد. عمق سوراخ‌های ایجاد شده بر روی کاغذ، تعداد سوراخ‌های ایجد شده و هم چنین ظرفیت کاغذ یک دستگاه پانچ می‌تواند بر روی قیمت آن اثر گذار باشد. فاصله سوراخ‌های ایجاد شده بر روی کاغذ توسط دستگاه در برخی موارد تا 80 میلیمتر است. البته چنان‌چه گراماژ کاغذها کم‌تر باشد، تعداد بیشتری از کاغذ توسط دستگاه سوراخ می‌شود. کیفیت ساخت پانچ و ارگونومی ساخت آن از جمله موارد مهمی در خرید دستگاه پانچ است. داشتن محفظه جمع کردن باقی‌مانده کاغذها و هم چنین خط‌کش جهت تنظیم کاغذ از دیگر قابلیت‌های دستگاه پانچ است.

دستگاه پرچ

برای پرچ کردن انواع کاغذ از آن استفاده می‌شود. با توجه به قطر سوراخ‌های ایجاد شده در دو طرف کاغذ می‌توان از پرچ‌های مختلف استفاده کرد. از دستگاه پرچ در مدارس، ادارات و مکان‌های اداری که با کاغذ و اسناد اداری مهم سر و کار دارند استفاده می‌شود.

بازگشت
ارتباط با پشتیبانی در تلگرام
ارتباط با پشتیبانی در واتس‌اپ
ارتباط با پشتیبانی در ایتا
rubika
ارتباط با پشتیبانی در روبیکا