تخفیف

فیش پرینتر

مرتب‌سازی
فیلتر
مرتب سازی بر اساس
فیش پرینتر میوا مدل TP-1200
فیش پرینتر میوا مدل TP-1200
 
3,900,000 تومان
فیش پرینتر دلتا مدل 2120
فیش پرینتر دلتا مدل 2120
 
5,700,000 تومان
فیش پرینتر دلتا مدل 4200
فیش پرینتر دلتا مدل 4200
 
8,780,000 تومان
فیش پرینتر سوو مدل SLK TS100
فیش پرینتر سوو مدل SLK TS100
 
5,660,000 تومان
فیش پرینتر بیکسولون مدل Bixolon SRP-330
فیش پرینتر بیکسولون مدل Bixolon SRP-330
 
13,000,000 تومان
فیش پرینتر بیکسولون مدل Bixolon SRP-330 LAN
فیش پرینتر بیکسولون مدل Bixolon SRP-330 LAN
 
12,690,000 تومان
پرینتر حرارتی میوا مدل TP-UN
پرینتر حرارتی میوا مدل TP-UN
 
3,350,000 تومان
پرینتر حرارتی میوا مدل TP1000
پرینتر حرارتی میوا مدل TP1000
 
3,650,000 تومان
پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-350plusIII
پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-350plusIII
 
15,600,000 تومان
پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-E300-Lan
پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-E300-Lan
 
10,500,000 تومان
پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-350III
پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-350III
 
13,900,000 تومان
فیش پرینتر پوزیفلکس مدل Aura PP-7600X
فیش پرینتر پوزیفلکس مدل Aura PP-7600X
ناموجود
پرینتر حرارتی اپسون مدل T20III
پرینتر حرارتی اپسون مدل T20III
ناموجود
پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-B300
پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-B300
ناموجود
پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-E300
پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-E300
ناموجود

آشنایی با فیش پرینتر، کاربردها و انواع آن

فیش پرینتر یکی از کاربردی‌ترین و پرفروش‌ترین تجهیزاتی است که استفاده از آن در دنیای امروز با سرعت غیر قابل باوری در حال گسترش است. این محصول که عمدتا در فروشگاه های بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می گیرد، تحت عناوین مختلفی همچون فاکتور زن سیار و فیش زن نیز شناخته می شود.

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که برای انجام خریدهای روزانه راهی فروشگاه شوید و در پایان خرید، رسیدی از جانب فروشنده دریافت نمایید؟!

به احتمال قریب به یقین پاسختان به سوال فوق الذکر مثبت است. جالب است بدانید که این رسید و کلیه رسیدهایی که از خریدهای روزانه تان می گیرید، به وسیله دستگاه فیش پرینتر به چاپ می رسند. ماجرای رسیدهای چاپی تنها به فروشگاه ها ختم نمی شود. اگر به بانک مراجعه کنید، برای سرو یک غذای خوشمزه به رستوران بروید، از قصابی محله تان گوشت بخرید و...؛ باز هم با این فیش های چاپی مواجه می شوید. زحمت چاپ این فیش ها را دستگاه فیش پرینتر بر عهده دارد. مایلید با این ابزار کارآمد بیشتر آشنا شده و به موشکافی کاربردها و انواع آن بپردازیم؟!

فیش پرینتر

فیش پرینتر چیست و چه کاربردی دارد؟

فرقی نمی کند مشغول فعالیت در چه صنفی هستید. سوپرمارکت دارید یا رستوران یا هر شغل دیگری. اگر نیازمند صدور فاکتور برای مشتریانتان باشید، یعنی خرید فیش پرینتر کاربردی برایتان از نان شب واجب تر است. این دستگاه ها همان طور که از نامشان پیداست. وظیفه پرینت فیش ها و رسیدهای خرید را بر عهده دارند.

فیش پرینترها که با عمر بلند مدت خود همه را شگفت زده کرده اند، بسیار کم حجم بوده و هزینه چاپ را به حداقل مقدار ممکن می رسانند. بی سر و صدا بودن این دستگاه ها و عدم نیاز آن ها به شارژ موجب شده که به اوج محبوبیت رسیده و به یکی از پرفروش ترین تجهیزات موجود در بازار تبدیل شوند.

دستگاه فیش پرینتر

انواع فیش پرینتر را بشناسید!

فیش پرینترهایی که در بازار یافت شده و در دسترس مصرف کنندگان قرار دارند، دو نوعند. در ادامه به معرفی هر یک از انواع این دستگاه پرداخته و ویژگی ها و عملکرد آنان را به طور مختصر، اما مفید مورد بحث و بررسی قرار می دهیم. اگر مشتاق یادگیری یک مبحث جدید هستید، تیترهای بعدی را به هیچ قیمتی از دست ندهید!

فیش پرینتر حرارتی

همان طور که از نام فیش پرینترهای حرارتی بر می آید، این دستگاه ها توسط گرما و حرارت کار می کنند. در واقع هد چاپگر موجود در ساختار این پرینترهای کاربردی اقدام به ایجاد گرما نموده و این گرما، موجبات چاپ اطلاعات بر روی کاغذ رسید را فراهم می سازد. لازم به ذکر است که کاغذ استفاده شده در این نوع پرینترها که برای چاپ از جوهر و تونر استفاده نمی کنند، نوعی کاغذ خاص است؛ نه یک کاغذ معمولی!

استفاده از چاپگرهای حرارتی در زمینه های زیر رایج می باشد:

 1. چاپ برچسب های حمل و نقل
 2. چاپ رسیدهای فروشگاهی
 3. چاپ بارکدها
 4. چاپ برچسب ها
 5. چاپ علائم شناسایی

این دسته از تجهیزات را به وفور در خرده فروشی ها، ادارات دولتی، بانک ها، انبارها، خدمات غذایی، صنایع تولیدی و... مورد استفاده قرار می دهند.

حال ممکن است این سوال ذهنتان را به خود درگیر کرده باشد که ماده مصرفی فیش پرینتر حرارتی چیست؟!

فیش پرینترهای حرارتی به جای این که از جوهر و تونر استفاده کنند، به استفاده از کاغذهای حرارتی یا نوار جوهر جامد روی می آورند. جالب است بدانید که این نوع پرینترها خود به دو دسته حرارت مستقیم و انتقال حرارت تقسیم بندی می شوند.

نوع حرارتی

حرارت مستقیم

فیش پرینترهای غیر مستقیم از نوعی کاغذ حساس به حرارت استفاده می کنند. این کاغذها در هنگام مواجهه با حرارت حاصل از هدِ چاپگر، سیاه شده و متن یا تصویر مورد نظر را چاپ می کنند. لازم به ذکر است که آیتم های چاپ شده در این روش به نور و گرما حساس بوده و از همین رو با گذشت زمان از بین می روند!

انتقال حرارت

در چاپ انتقال حرارت، برای چاپ متون و تصاویر بر روی رسید نوعی نوار جوهر پوشیده با موم را به کار می گیرند. در طول این فرآیند هد چاپگر به فشار دادن نوار جوهر جامد نام برده بر روی سطح کاغذ می پردازد. در اثر این فشار موم ذوب شده باعث می شود که جوهر قابل رویت شده، به کاغذ منتقل گشته و در همان جا خشک شود. گفتنی است که این نوع چاپ در مقایسه با چاپ حرارت مستقیم، از دوام و ماندگاری بیشتری برخوردار بوده و امکان چاپ همزمان در چندین رنگ را فراهم می سازد.

فیش پرینتر سوزنی

جالب است بدانید که این فیش پرینترها عمل چاپ را با استفاده از سوزن هایی که در ساختارشان تعبیه شده است، انجام می دهند. سوزن های موجود با ورود ضربه به سطح ریبون مصرفی موجبات چاپ اطلاعات مورد نظر بر  سطح کاغذهای معمولی را فراهم می سازند. لازم است بدانید که این تجهیزات توسط برندهای گوناگون و با پورت های مختلف طراحی و تولید شده و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند.

نوع سوزنی

این نکات مهم را در حین خرید به خاطر بسپارید!

اگر قصد دارید با خرید یک فیش پرینتر کاربردی کسب و کارتان را رونق ببخشید؛ باید بدانید که موفقیت شما در خرید این محصول تابع توجه به برخی نکات است. مهم ترین نکاتی که در هنگام خرید این تجهیزات می بایست مد نظر قرار دهید، عبارتند از:

 • کیفیت چاپ
 • سرعت چاپ
 • نوع پورت های دستگاه
 • قیمت
 • برند سازنده
 • حجم دستگاه
 • میزان صدا

فروشگاه آنلاین خانه پرینتر؛ پیشنهاد طلایی ما به شما!

فروشگاه آنلاین خانه پرینتر بزرگترین، معتبرترین و منصف ترین فروشگاه آنلاین فعال در زمینه فروش فیش پرینترهای اورجینال و باکیفیت است. اگر قصد دارید با صرف هزینه مقرون به صرفه یک دستگاه کاربردی، محکم و بادوام خریداری کنید؛ گزینه ای بهتر و مطمئن تر از خانه پرینتر برایتان سراغ نداریم. خانه پرینتر برترین عرضه کننده تجهیزات فروشگاهی در ایران است. لذت خریدی موفق را با این مرکز محبوب و شناخته شده تجربه کنید!

بازگشت
ارتباط با پشتیبانی در تلگرام
ارتباط با پشتیبانی در واتس‌اپ
ارتباط با پشتیبانی در ایتا
rubika
ارتباط با پشتیبانی در روبیکا