سوزن کش و پاکت بازکن

مرتب‌سازی
فیلتر
مرتب سازی بر اساس
سوزن کش اطلس مدل AS-SR-5371-BE
سوزن کش اطلس مدل AS-SR-5371-BE
 
26,500 تومان
سوزن کش کانکس مدل SR-L45
سوزن کش کانکس مدل SR-L45
 
31,000 تومان

سوزن کش

سوزن کش یا منگنه کش دستگاهی است که جزء لوازم اداری رومیزی است و در مدارس، ادارات و دفاتر فنی کاربرد فراوانی دارد. به دلایل مختلفی از جمله عجله کردن، ممکن است برگه‌ای به اشتباه به سایر برگه‌ها منگنه شود در این صورت استفاده از یک دستگاه سوزن‌کش می‌تواند به‌راحتی مشکل را حل کند. این دستگاه رومیزی در ابعاد مختلف و با طرح‌های گوناگونی ساخته و روانه بازار شوند. خرید یک دستگاه سوزن کش کوچک و جمع‌وجور برای استفاده روزانه هر کارمندی لازم است. جنس بدنه منگنه کش‌های اداری از چوب و یا فلز است و معمولا با یک روکش پلاستیکی نرم برای جلوگیری از آسیب رسیدن به دست کاربر ساخته می‌شوند.

خرید سوزن کش

جنس بدنه سوزن کش و نحوه طراحی آن در قیمت گذاری آن تاثیر دارد. برخی از منگنه کش‌ها طوری طراحی شده‌اند که در صورت استفاده طولانی مدت و مداوم آسیبی به دست نمی‌رسانند و کیفیت دستگاه همانند روز اول ثابت می‌ماند و هنگام جداکردن منگنه از کاغذ آسیبی به کاغذ نمی‌رسد. انواع سوزن کش انبری، اهرمی و ساده توسط برندهای مختلف همانند کانگرو، پنتر و کانکس ساخته شده‌اند.

پاکت بازکن

پاکت بازکن یا نامه بازکن وسیله‌ای کاربردی جهت استفاده در ادارات و مراکز تجاری است که روزانه نامه‌های زیادی را دریافت می‌کنند. خرید یک پاکت بازکن اداری می‌تواند باعث تسریع در باز کردن درب پاکت و نامه‌ها شود. این وسیله کاربردی در طرح‌ها و مدل‌های متنوعی ساخته و روانه بازار لوازم اداری رومیزی شده‌اند. سبکی نامه بازکن و داشتن دسته مناسب از جمله موارد مهم در هنگام خرید پاکت بازکن است.

بازگشت
ارتباط با پشتیبانی در تلگرام
ارتباط با پشتیبانی در واتس‌اپ
ارتباط با پشتیبانی در ایتا
rubika
ارتباط با پشتیبانی در روبیکا