ماژیک و هایلایتر

مرتب‌سازی
فیلتر
مرتب سازی بر اساس
ماژیک هایلایتر اس تی ام مدل S-201 بسته 36 عددی
ماژیک هایلایتر اس تی ام مدل S-201 بسته 36 عددی
 
20,000 تومان
ماژیک علامت گذار پلیکان مدل Pelikan Texto
ماژیک علامت گذار پلیکان مدل Pelikan Texto
 
16,000 تومان
ماژیک علامت گذار تیزو مدل TIZO SH889
ماژیک علامت گذار تیزو مدل TIZO SH889
 
22,500 تومان
ماژیک علامت گذار پنتر مدل کلاسیک Panter
ماژیک علامت گذار پنتر مدل کلاسیک Panter
 
32,000 تومان

ماژیک و هایلایتر

ماژیک‌های علامت گذار به‌منظور استفاده در علامت گذاری متن‌ها و نوشته‌ها به کار می‌روند. امروزه ماژیک‌ها در انواع مختلف و با شکل‌های مختلفی ساخته می‌شوند که از لحاظ ارگونومی باعث آسیب رساندن به دست و چشم دانش اموزان و دانشجویان نمی‌شوند. از ماژیک‌های علامت گذار و هایلایتر برای نشانه گذاری قسمت‌هایی از متن که اهمیت بیشتری دارند استفاده می‌شود و نباید آن‌ها را با ماژیک‌های وایت برد که برای نوشتن بر روی صفحه وایت برد استفاده می‌شود.

خرید ماژیک و هایلایتر

امروزه ماژیک‌های علامت‌گذار متعددی در بازار لوازم نوشت افزار موجود است که بنا به سلیقه مصرف کننده و موارد استفاده آن طراحی و ساخته شده‌اند. در خرید ماژیک و هایلایتر به این موضوع دقت کنید که رنگ جوهر آن مناسب باشد چرا که به هنگام مطالعه اگر رنگ جوهر ماژیک مناسب نباشد در طولانی مدت چشم را خسته کرده و باعث آسیب به چشم می‌شود.

قیمت ماژیک و هایلایتر

قیمت ماژیک‌های موجود در بازار تقریبا در یک محدوده معین قرار دارند و بنا به سلیقه مشتری به فروش می‌رسند. عواملی مانند رنگ ماژیک، نوع جوهر هایلایتر، ماندگاری رنگ ماژیک و خشک شدن سریع متن هایلایت شده از جمله مواردی هستند که باعث محبوب شدن نوع برندی خاص از ماژیک های موجود در بازار شده‌اند. انواع ماژیک و هایلایتر با توجه به نوع کاربرد و سلیقه مشتری در بازار لوازم نوشت افزار موجود است که می‎‌توان با توجه به نوع درخواست مشتری آن‌ها را خریداری کرد.

بازگشت
ارتباط با پشتیبانی در تلگرام
ارتباط با پشتیبانی در واتس‌اپ
ارتباط با پشتیبانی در ایتا
rubika
ارتباط با پشتیبانی در روبیکا