قیمت ، مشخصات و خرید کاغذ A3 کپی مکس Copimax paper A3
88348795 - 021

کاغذ A3 کپی مکس Copimax paper A3 Copimax paper A3

وضعیت : موجود
145,000 تومان

( قیمت فوق برای 100 کارتن یا بیشتر می باشد )

جنس : تحریر

گرماژ هر مترمربع : 80 گرم

درجه کیفی: 155

سفیدی : 96%

کیفیت تراکم : 93%

برند :  Copimax
کد محصول :   2324
امتیاز :   0
+

کاغذ A3 کپی مکس Copimax paper A3

Copimax paper A3

  خرید عمده کاغذ A3 کپی مکس

معرفی کلی

کاغذ A3 کپی مکس یکی از صمیمی ترین دوستان کاغذی پرینتر ها در ایران است به این دلیل که به پرینتر ها فشار نمی آورد، پاره نمی شود و با حفظ کیفیت توانسته علاقه انواع چاپگرهایی را که در ایران وجود دارند به خود جلب کند .

کاغذ کپی مکس سایز a3 محصول رول های بزرگی است که ازپرتغال- چین- برزیل واندونزی وارد ایران می شوند و در تهران و اصفهان، برش خورده و بسته بندی می شوند .

درصنایع چاپ کاغذ A3 کپی مکس معروف است و در کاغذهای تحریر مصرفی روزانه جزء برترین ها محسوب می شود و کیفیتی بین 75 تا 80 گرم دارد.  کاغد کپی مکس جزءدسته پر مصرف است که با توجه به تنوع بسته بندی ها مشتریان را به خود جلب می کند . برند کپی مکس آفیس سنتر محصول اندونزی و با بهترین برش لیزری تهران به شما پیشنهاد می شود .

قیمت کاغذ a3 کپی مکس

کاغذ  a3 Copimax در صنایع چاپ می شود و تقریبا کاربرد آن به همین صنعت بر میگردد . به عنوان مثال کاغذ کپی مکس برای چاپ انواع کتاب ، مجله و سررسید از این نوع کاغذ استفاده می شود. از این نوع کاغذ بهره می برند. ادارات، موسسات آموزشی، شرکتهای دولتی و خصوصی، آموزش پرورش، ارگانها و نهادهای خصوصی و غیر خصوصی از مشتریان ثابت این محصول می باشند. همچنین درصد بالای کاغذهای کپی و چاپی توسط پرینتر از این نوع می باشد. کاغذ تحریر A3 کپی مکس در سایزهای A3 و A4 و A5 عرضه می گردد . یکی از ویژگیهای این محصول تهیه آسان آن برای سایر عموم در مراکز لوازم و تحریر می باشد .

خانه پرینتر به شما میگوید که کاغذهای کپی مکس موجود کاغذ خارجی با برش و بسته بندی ایران می باشند . وما برای راهنمایی هرچه بیشتر شما در خرید کاغذ A3 توصیه میکنیم که نگاهی هر چند کوتاه به دیگر محصول پرفروش ما که کاغذ A3 گلد میباشد داشته باشید .

ثبت امتیاز

ثبت نظر

نکته : ساختار Html پذیرفته نمی شود .

مشخصات محصول

Copimax paper A3
برند
مشخصات فنی
رنگ کاغذ
  • سفید
تعداد برگ در هر بسته
  • 500 برگ
جنس کاغذ
  • a3
سایز کاغذ
  • تحریر
مشخصات کلی
ابعاد بسته بندی
  • 55*297*210 میلیمتر
گراماژ
  • 80 گرم