قیمت ، مشخصات و خرید کاغذ A3 هیما بسته 500 برگی
88348795 - 021

کاغذ A3 هیما بسته 500 برگی Paper A3 Hima print

وضعیت : موجود
148,000 تومان

(قیمت فوق برای 100 کارتن و یا بیشتر میباشد)

گراماژ: 80 گرم

درجه کیفی: 155

رنگ کاغذ: سفید

جنس: تحریر

بسته بندی: هر بسته حاوی 500 برگه کاغذ

برند :  متفرقه
کد محصول :   3000
امتیاز :   0
+

کاغذ A3 هیما بسته 500 برگه ایی

Paper A3 Hima

معرفی کلی
 
کاغذ a3 هیما, از کاغذهای بسیار مرغوب و با کیفیت است که از لحاظ جنس کاغذ و نوع برش آن که به صورت لیزری میباشد به مانند کاغذ a3 کپی مکس توانسته است مصرف کنندگان زیادی را به خرید آن ترغیب کند. کاغذ آ3 هیما یک کاغذ تحریر بدون پرز میباشد که دارای سطحی صاف و با کیفیت است که حس خوبی را هنگام نوشتن بر روی کاغذ, به دست میدهد و موجب استهلاک دستگاه پرینتر و دستگاه کپی نمیشود و میتواند گزینه بسیار مناسبی برا استفاده در دفاتر فنی باشد. برگه آ3 هیما دارای گراماژی برابر با 80 گرم است که وزن استاندارد را دارا میباشد و در هر بسته از آن تعداد 500 برگه کاغذ موجود است و هر 5 بسته نیز در یک کارتن به صورت وکیوم قرار داده شده اند و روانه بازار مصرف کننده میشوند.
 
قیمت کاغذ آ3 هیما

کاغذ a3 هیما

کاغذ hima a3 ساخته شده از مواد اولیه مرغوب میباشد, کاغذ هیما با تکنولوژی آلکالاین و با استفاده از خمیر بدون کلر تولید شده و به همین علت دارای درجه کیفیتی بالایی است. طریقه برش کاغذ که به صورت لیزری و با دستگاه های تمام اتوماتیک و در داخل کشور انجام میگرد و باعث شده که تا خط برشی صاف و یکنواخت داشته باشد و به همین علت کم ترین گیر را در دستگاه های کپی و پرینتر داشته باشد. برای استفاده طولانی مدت از کاغذ بهتر است که آن را به دور از رطوبت و در محیطی کاملا خشک نگهداری کنید.
برگه آ3 هیما لذت یک چاپ و پرینت واقعی را در دستگاه های کپی و پرینتر و فکس را به شما میدهد. سرعت بالای چاپ و شفافیت چاپ از ویژگی های برجسته در کاغذ هیما میباشد. جوهر حاصل از فرایند چاپ بسیار زودتر از سایر کاغذها خشک میشود و کلمات چاپ شده کم ترین سایه و تاری را بر روی کاغذ hima ایجاد میکند. به دلیل مرغوب بودن جنس مواد اولیه در ساخت کاغذ, کم ترین گرد و غبار را به خود میگیرد و حس خوب نوشتن را برای شما ایجاد میکند.
ثبت امتیاز

ثبت نظر

نکته : ساختار Html پذیرفته نمی شود .

مشخصات محصول

Paper A3 Hima print
برند
مشخصات فنی
تعداد برگ در هر بسته
  • 500 برگه
جنس کاغذ
  • تحریر
سایز کاغذ
  • A3
مشخصات کلی
گراماژ
  • 80 گرم