تخفیف

پرینتر چاپ کارت

مرتب‌سازی
فیلتر
مرتب سازی بر اساس
پرینتر چاپ کارت زبرا Zebra ZC100 Single-Sided
پرینتر چاپ کارت زبرا Zebra ZC100 Single-Sided
 
84,000,000 تومان
پرینتر چاپ کارت زبرا Zebra ZC300 Single-Sided
پرینتر چاپ کارت زبرا Zebra ZC300 Single-Sided
 
151,500,000 تومان
پرینتر چاپ کارت هایتی مدل HITI cs200E
پرینتر چاپ کارت هایتی مدل HITI cs200E
 
60,000,000 تومان

پرینتر چاپ کارت

پرینتر چاپ کارت دستگاهی است که به منظور چاپ بر روی کارت‌های پی وی سی (PVC) مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه پرینتر در مکان‌های اداری و تجاری نظیر بانک‌ها و مراکز خدماتی و درمانی کاربرد فراوان دارد. پرینتر صدور کارت برای چاپ کارت‌های بانکی موارد استفاده فراوان دارد. این دستگاه‌ها از برندهای مختلف و کاربردهای گوناگون در بازار ماشین های اداری به فروش می‌رسند. پرینتر چاپ کارت هایتی و زبرا از مطرح ترین مدل های موجود هستند.

خرید پرینتر چاپ کارت

قبل از اقدام به خرید پرینتر چاپ کارت ابتدا باید میزان حجم کاری و نحوه استفاده از دستگاه را مدنظر قرار دهید. چنانچه به صورت روزانه نیاز دارید که بر روی کارت‌های پی وی سی عملیات چاپ را انجام دهید، بهتر است که یک دستگاه پرینتر چاپ کارت خریداری نمایید. برخی از چاپگرهای کارت به صورت مستقیم و با استفاده از هد دستگاه عملیات و فرآیند چاپ را بر روی کارت انجام می‌دهند که در این صورت حاشیه هایی در لبه های کارت بعد از چاپ ایجاد می‌شود.

قیمت پرینتر چاپ کارت

عوامل متعددی بر روی قیمت پرینتر چاپ کارت اثر گذار است. شاید مهم ترین عامل توانایی چاپ روزانه دستگاه چاپگر باشد. برخی از استفاده کنندگان این دستگاه‌ها مانند بانک‌ها، به دلیل حجم کاری بالا کارت‌های زیادی را در طول روز چاپ می‌کنند و بنابراین باید به فکر یک پرینتر چاپ کارت با ظرفیت بالا باشند. برخی از پرینترهای چاپ و صدور کارت پی وی سی pvc به صورت غیر مستقیم و با استفاده از ریبون و فیلم، تصاویر مورد نیاز را بر روی کارت چاپ می‌کنند و در این حالت لبه‌های کارت بعد از چاپ بدون حاشیه هستند و البته کیفیت چاپ در این حالت بالاتر است.

بازگشت
ارتباط با پشتیبانی در تلگرام
ارتباط با پشتیبانی در واتس‌اپ
ارتباط با پشتیبانی در ایتا
rubika
ارتباط با پشتیبانی در روبیکا