تخفیف

دبل آ - Double A

مرتب‌سازی
فیلتر
مرتب سازی بر اساس
کاغذ A4 دبل آ بسته 2500 عددی
کاغذ A4 دبل آ بسته 2500 عددی
 
840,000 تومان
کاغذ A5 دبل آ 80 گرمی بسته 500 برگه ایی
کاغذ A5 دبل آ 80 گرمی بسته 500 برگه ایی
 
80,000 تومان
کاغذ A4 دبل آ  Double A paper A4
کاغذ A4 دبل آ Double A paper A4
 
150,000 تومان
کاغذ A5 دبل آ بسته 5000 عددی Double A
کاغذ A5 دبل آ بسته 5000 عددی Double A
 
950,000 تومان
کاغذ A3 دبل آ کارتن 5 عددی Double A
کاغذ A3 دبل آ کارتن 5 عددی Double A
 
1,700,000 تومان
کاغذ A3 دبل آ 80 گرمی بسته 500 برگه
کاغذ A3 دبل آ 80 گرمی بسته 500 برگه
 
320,000 تومان

دبل آ

دبل آ Double A یکی از برندهای مطرح درزمینهٔ تولید و ساخت انواع کاغذ تحریر است و با توجه به کیفیت بالا و قیمت مناسب طرفداران فراوانی در بازار مواد مصرفی اداری دارد. کاغذ تحریر دبل آ از درجه کیفی مطلوبی برخوردار است و با توجه به نوع خمیرکاغذ به‌کاررفته در ساخت آن از سفیدی طبیعی و سطح صاف بدون پرزی برخوردار است. برخی از کاغذهای تحریر موجود در بازار از پودرهای مخصوص برای سفید شدن رنگ کاغذ استفاده می‌کنند که به‌مرورزمان باعث آسیب رساندن به دستگاه‌های پرینتر و کپی می‌شوند.

کاغذ دبل آ با استفاده از تکنولوژی‌های روز و توسط دستگاه‌های برش پیشرفته در کارخانه به‌صورت لیزری برش داده‌شده و روانه بازار مصرف‌کننده می‌شوند. با توجه به نیاز خریداران کاغذ دبل آ Double A در بسته‌بندی‌های 500 عددی و در کارتن‌های مخصوص که از کاغذ در برابر رطوبت و خرابی محافظت می‌کند بسته‌بندی می‌شود.

کاغذ دبل آ

کاغذ دبل آ در ابعاد مختلف و برای مصارف گوناگون در بازار موجود است. کاغذ a4 دبل آ که مصرف فراوانی در مکان‌های آموزشی مانند مدارس و دانشگاه‌ها دارد با گراماژ 80 گرم (80 گرم در یک مترمربع) و در بسته‌بندی 500 تایی با قیمت مناسب در بازار قابل خریدن است. خرید عمده کاغذ دبل آ برای مدارس و دانشگاه‌ها ازلحاظ اقتصادی به‌صرفه‌تر است.

کاغذ آ4 دبل آ مصرف فراوانی در دستگاه‌های کپی و پرینتر در ادارات و سازمان‌های دولتی دارد و به این دلیل که در ساخت کاغذ دبل آ Double A از خمیر باکیفیت و مرغوب استفاده‌شده است در درازمدت و در صورت استفاده طولانی‌مدت از کاغذ در دستگاه‌های چاپ آسیبی به سیستم چاپ آن‌ها وارد نمی‌کند. کاغذ a5 دبل آ که بیشتر به‌منظور چاپ فاکتور و طرح‌های تبلیغاتی از آن استفاده می‌شود با قیمت مناسب در بازار مواد مصرفی ماشین‌های اداری موجود است.

قیمت کاغذ دبل آ

قیمت کاغذ دبل آ به نسبت سایر کاغذهای تحریر موجود در بازار اقتصادی‌تر است. قیمت کاغذ a4 دبل آ که مصرف بیشتری دارد قابل‌رقابت با انواع دیگر برندهای کاغذ a4 موجود است. چنانچه کاغذ را برای مصارف در مکان‌های آموزشی تهیه می‌کنید بهتر است که آن را به‌صورت عمده خریداری نمایید چراکه قیمت عمده کاغذ آ4 دبل آ به نسبت کم‌تر است. کاغذ a3 دبل آ با توجه به سایز آن بیشتر مناسب برای استفاده در دفاتر مهندسی است. کاغذ آ3 دبل آ نیز دارای کیفیت مناسبی است و رنگ چاپ آن تا مدت‌ها کیفیت اصلی خود را حفظ می‌کند.

خرید کاغذ دبل آ

فروشگاه‌های بسیاری اقدام به فروش کاغذ دبل آ کرده‌اند. نوع پلمب بسته‌بندی و طرح و رنگ کارتن دبل آ اصالت کالا را تضمین می‌کند. کاغذ دبل آ اچ‌دی دارای بسته‌بندی زردرنگ است، هم‌چنین کاغذ دبل آ پلاس از بسته‌بندی آبی‌رنگ استفاده کرد. خرید اینترنتی کاغذ دبل آ از فروشگاه‌های معتبر درزمینهٔ فروش آنلاین کاغذ علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و هزینه، باعث اطمینان خاطر شما از اصالت کاغذ می‌شود.

بازگشت
ارتباط با پشتیبانی در تلگرام
ارتباط با پشتیبانی در واتس‌اپ
ارتباط با پشتیبانی در ایتا
rubika
ارتباط با پشتیبانی در روبیکا