تخفیف

پرینتر سوزنی

مرتب‌سازی
فیلتر
مرتب سازی بر اساس
پرینتر سوزنی اپسون مدل LQ-690
پرینتر سوزنی اپسون مدل LQ-690
 
19,100,000 تومان
پرینتر سوزنی اپسون مدل LQ-350
پرینتر سوزنی اپسون مدل LQ-350
12,000,000
10,100,000 تومان
پرینتر سوزنی اولیوتی مدل pr2 plus
پرینتر سوزنی اولیوتی مدل pr2 plus
 
40,000,000 تومان
پرینتر سوزنی اپسون مدل LQ-2190
پرینتر سوزنی اپسون مدل LQ-2190
 
32,500,000 تومان
پرینتر سوزنی اپسون مدل PLQ-30
پرینتر سوزنی اپسون مدل PLQ-30
ناموجود
پرینتر سوزنی اپسون مدل DFX-9000
پرینتر سوزنی اپسون مدل DFX-9000
ناموجود

پرینتر سوزنی

پرینتر سوزنی نوعی از پرینتر است که از تکنولوژی چاپ سوزنی (ضربه‌ای) در عملیات چاپ استفاده میکند. در این پرینترها با استفاده از سوزن های بسیار ریزی که در قسمت هد پرینتر تعبیه شده است، جوهر بر روی سطح کاغذ چاپ میشود. پرینتر سوزنی به منظور استفاده در بانک ها و سازمان ها و برای چاپ فیش، اسناد مالی و صورتحساب های مالی مورد استفاده قرار میگیرد.

خرید پرینتر سوزنی

کیفیت چاپ در پرینترهای سوزنی به تعداد پین ها و یا سوزن های موجود در هد پرینتر بستگی دارد و هرچه تعداد ان ها بیشتر شود به مراتب کیفیت و وضوح چاپ نیز بالاتر میرود. پرینتر سوزنی 9 پین و 24 پین رایج ترین نوع هستند از لحاظ تعداد پین های موجود در هد پرینتر. برای خرید پرینتر سوزنی باید به تعداد پین های موجود در هد پرینتر دقت داشته باشید.

قیمت پرینتر سوزنی

برخلاف پرینترهای لیزری و جوهرافشان که سرعت چاپ بالایی را دارند، پرینترهای سوزنی سرعت چاپ کم تری را دارند چراکه مکانیسم چاپ در آن ها متفاوت تر است. برای چاپ کاراکترها و یا نقاط بر روی صفحه کاغذ، هد پرینتر به کمک سوزن های تعبیه شده در آن توسط ضربه‌ای که بر ریبون آغشته به جوهر وارد میکند، اقدام به چاپ کاراکترها بر روی صفحه کاغذ میکند. هر چه تعداد پین ها بیشتر شود، تعداد کاراکترهای بیشتری در کنار هم قرار میگیرند و باعث میشود که کیفیت چاپ بالاتر رود.

بهترین پرینتر سوزنی

از آن جا که شیوه عملکرد پرینترهای سوزنی به صورت ضربه‌ای و مکانیکی است، سر و صدای ایجاد شده توسط چاپگر میتواند آزار دهنده باشد که برای رفع این مشکل میتوان از نویزگیر و محفظه های کاهش صدا استفاده کرد. یکی از برندهای مطرح و معروف در زمینه تولید پرینترهای سوزنی، شرکت اپسون Epson است که توانسته است چاپگرهای سوزنی باکیفیت را تولید کند. پرینتر سوزنی LQ350، پرینتر سوزنی PR2 PLUS، پرینتر سوزنی LQ690 از جمله پرینترهای پرمصرف تولید شده توسط برند اپسون است. در هنگام خرید پرینتر سوزنی اپسون به تعداد پین و میزان نویز دستگاه توجه داشته باشید.

انواع پرینتر سوزنی

پرینترهای سوزنی از نظر کاربری و نوع کارکرد، در دسته بندی پرینترهای تک کاره قرار میگیرند و به لحاظ نوع چاپ، در دسته پرینترهای سیاه و سفید قرار دارند. از این پرینترها به منظور چاپ نسخه، دفترچه و چک های بانکی استفاده میشود. در اثر خرابی سوزن ها ممکن است نقاط خالی بر روی صفحه کاغذ ایجاد شود. در انتخاب سایز و نوع کاغذ برای استفاده در پرینتر قدرت انتخاب زیادی ندارید و طبق مشخصات پرینتر سوزنی باید اقدام به تهیه کاغذ مناسب چاپ آن کنید.

بازگشت
ارتباط با پشتیبانی در تلگرام
ارتباط با پشتیبانی در واتس‌اپ
ارتباط با پشتیبانی در ایتا
rubika
ارتباط با پشتیبانی در روبیکا