تخفیف

تجهیزات فروشگاهی و بانکی

مرتب‌سازی
فیلتر
مرتب سازی بر اساس
پرینتر لیبل زن میوا مدل MBP 4200
پرینتر لیبل زن میوا مدل MBP 4200
 
6,850,000 تومان
پرینتر لیبل زن میوا مدل MBP-4250
پرینتر لیبل زن میوا مدل MBP-4250
 
7,150,000 تومان
پرینتر لیبل زن میوا مدل MBP-4350
پرینتر لیبل زن میوا مدل MBP-4350
 
7,700,000 تومان
پرینتر لیبل زن گودکس مدل G500
پرینتر لیبل زن گودکس مدل G500
 
10,100,000 تومان
پرینتر لیبل زن برادر مدل QL-800
پرینتر لیبل زن برادر مدل QL-800
 
5,500,000 تومان
پرینتر لیبل زن میوا مدل MBP-4300
پرینتر لیبل زن میوا مدل MBP-4300
 
7,200,000 تومان
بارکد خوان میوا مدل MBS-6800
بارکد خوان میوا مدل MBS-6800
 
1,750,000 تومان
بارکد خوان دیتالاجیک مدل QD2590
بارکد خوان دیتالاجیک مدل QD2590
 
6,950,000 تومان
بارکد خوان میوا مدل MBS-3880
بارکد خوان میوا مدل MBS-3880
 
4,250,000 تومان
لیبل پرینتر صنعتی زبرا مدل Zebra ZT510 203dpi
لیبل پرینتر صنعتی زبرا مدل Zebra ZT510 203dpi
 
210,000,000 تومان
لیبل پرینتر صنعتی زبرا مدل Zebra ZT610 203dpi
لیبل پرینتر صنعتی زبرا مدل Zebra ZT610 203dpi
 
283,000,000 تومان
لیبل پرینتر صنعتی زبرا مدل Zebra ZT620 203dpi
لیبل پرینتر صنعتی زبرا مدل Zebra ZT620 203dpi
 
393,000,000 تومان
لیبل پرینتر رومیزی زبرا مدل ZD500R 203dpi
لیبل پرینتر رومیزی زبرا مدل ZD500R 203dpi
 
197,700,000 تومان
لیبل پرینتر صنعتی زبرا مدل Zebra ZT421 203dpi
لیبل پرینتر صنعتی زبرا مدل Zebra ZT421 203dpi
 
28,500,000 تومان
لیبل پرینتر برادر مدل PT-E550W
لیبل پرینتر برادر مدل PT-E550W
 
17,000,000 تومان

تجهیزات فروشگاهی و هر آنچه لازم است درباره آن ها بدانید!

اگر به فروشگاه های کوچک و بزرگ امروزی سر زده باشید، بی شک تجهیزات فروشگاهی مختلف را از نزدیک دیده اید. تجهیزات فروشگاهی دسته ای از کاربردی ترین وسایلی هستند که فروشگاه های امروزی در راستای ارائه خدمات بهتر و گسترده تر به مشتریان، مورد استفاده قرار می دهند. گذشت آن زمان هایی که برای خرید اقلام مورد نیازمان راهی بقالی محل می شدیم و تنها چیزی که می دیدیم، یک ماشین حساب قدیمی و یک ترازوی نه چندان دقیق بود! هرچه زمان می گذرد و جلوتر می رویم، تجهیزات مورد نیاز فروشگاه ها دچار تغییرات چشمگیرتری می شوند. حقیقت این است که همه این تغییرات از تغییر سبک زندگی ما انسان ها نشات می گیرند.

اگر صاحب یک فروشگاه مدرن هستید، لازم است بدانید که موفقیت کسب و کارتان در گرو ارائه سرویس های بهتر به مشتریان است. از همین رو توصیه می شود که کارآمدترین تجهیزات فروشگاهی را خریداری نموده و بدین ترتیب؛ با یک فروش حرفه ای مشتریانتان را شگفت زده کنید!

می دانید کارآمدترین تجهیزات فروشگاهی کدام تجهیزات هستند؟ با کاربرد و اهمیت استفاده از آن ها آشنایی دارید؟!

اگر پاسخی برای سوالات فوق الذکر به ذهنتان نمی رسد، این جا بهشت شما و این مقاله برای شماست. ما در این مطلب بر آن شده ایم تا سیر تا پیاز تجهیزات فروشگاهی را کف دستتان بگذاریم و خیالتان را از بابت این قضیه، راحت کنیم!

تجهیزات فروشگاهی

صندوق فروشگاهی

در حال حاضر کمتر فروشگاهی را می توانید بیابید که صندوق فروشگاهی نداشته باشد. این رایانه کوچک که با اختصار POS نیز به شهرت رسیده است، اطلاعات مختلف را با استفاده از نرم افزارهای فروشگاهی به ثبت می رساند. از جمله مهم ترین این اطلاعات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اطلاعات مربوط به خرید و فروش روزانه کالاهای مختلف
 • اطلاعات مربوط به موجودی و عدم موجودی کالاهای گوناگون
 • اطلاعات مربوط به محاسبه سود و زیان

حقیقت این است که وجود یک صندوق فروشگاهی خوب برای مدیریت بهتر فروشگاه ها ضروری به نظر می رسد. صاحبان فروشگاه با استفاده از این ابزار از میزان درآمد و سود و زیان کسب و کار خود مطلع شده و برای فروش بیشتر برنامه ریزی می کنند. جالب است بدانید که امکان دریافت اطلاعات نام برده به صورت هفتگی، ماهیانه و سالیانه میسر است.

آیا تنها کاربرد این دسته از تجهیزات فروشگاهی مدیریت بهتر فروشگاه هاست؟!

خیر. کاربرد صندوق فروشگاهی بسیار فراتر از تصورات شماست. با وجود این ابزار خدمت رسانی به مشتریان با سرعت و نظم بهتری صورت پذیرفته و این مسئله، تاثیر به سزایی در رضایت آنان از خرید از فروشگاه دارد.

صندوق فروشگاهی

بارکد خوان

بارکد خوان یکی دیگر از کاربردی ترین تجهیزات فروشگاهی است که استفاده از آن در فروشگاه های امروزی بسیار مرسوم می باشد. اگر با دقت به بسته بندی کالاهای مختلف نگاه کرده باشید، حتما متوجه وجود تعدادی خط، فاصله و نقطه بر روی آن ها شده اید. این همان بارکد کالاست که حجم زیادی از اطلاعات مربوط به کالا را در خود ذخیره ساخته است. چگونه می توان این اطلاعات عجیب و غریب را خواند؟!

خیلی ساده و سریع و با استفاده از دستگاهی تحت عنوان بارکد خوان!

بارکد خوان که از آن تحت عنوان اسکنر بارکد نیز یاد می کنند، دستگاهی است که برای خواندن اطلاعات ذخیره شده در بارکدها مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه نوری قرمز رنگ را بر سطح سیاه و سفید بارکد تابانده و از این طریق به اسکن آن می پردازد. با این کار عناصر تشکیل دهنده بارکد به متنی خوانا که حاوی اطلاعات کالاست، تبدیل شده و در اختیار صاحبان فروشگاه قرار می گیرند.

این دسته از تجهیزات فروشگاهی در انواع مختلفی طراحی و تولید شده و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند. بارکد خوان قلمی، بارکد خوان لیزری، بارکد خوان CDD و بارکد خوان مبتنی بر دوربین پرفروش ترین بارکد خوان هایی هستند که در بازار یافت می شوند.

بارکد خوان

لیبل پرینتر

یکی از پرمصرف ترین تجهیزات فروشگاهی که جای خالی آن در فروشگاه ها با هیچ ابزار دیگری پر نمی شود، لیبل پرینتر است. این پرینتر کامپیوتری که در راستای چاپ لوگو، بارکد و... بر سطح لیبل‌های برچسب دار یا تگ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، از یک صفحه کلید و نمایشگر مستقل برخوردار است.

این دسته از تجهیزات فروشگاهی که تحت عنوان لیبل زن و چاپگر لیزر نیز شناخته می شوند، در دو نوع خانگی (رومیزی) و صنعتی موجود می باشند. هر یک از این دستگاه ها دارای ویژگی هایی منحصر به فرد بوده و کاربردهای خاص خود را دارند. پر واضح است که خرید نوع رومیزی این دسته از تجهیزات فروشگاهی برای استفاده در فروشگاه ها مناسب تر است. با این کار می توانید ضمن صرفه جویی در هزینه ها، دستگاهی کاربردی را در راستای چاپ بارکد و اطلاعات بر روی رول های خاص به کار بگیرید.

لیبل-پرینتر

فیش پرینتر

به عنوان یکی دیگر از پر کاربردترین تجهیزات فروشگاهی که استفاده از آن بسیار رایج است، می توان به فیش پرینتر اشاره کرد. این دستگاه که وجود آن در فروشگاه های کوچک و بزرگ ضروری به نظر می رسد، تحت عناوین دیگری همچون فاکتور زن سیار و فیش زن نیز به شهرت رسیده است. اگر برای خرید به فروشگاه‌های مختلف مراجعه کرده باشید، حتما رسیدهای کوتاه و بلندی که پس از اتمام خرید برایتان صادر می شود، توجه‌تان را به خود جلب نموده اند. جالب است بدانید که وظیفه چاپ و صدور تمام این رسیدها بر عهده فیش پرینترها است.

گفتنی است که این دسته از تجهیزات فروشگاهی در دو نوع حرارتی و سوزنی در بازار موجود می باشند. چاپ اطلاعات موجود بر رسیدها توسط نوع حرارتی این تجهیزات، به دلیل گرمایی که هد چاپگر تامین می کند، اتفاق می افتد. لازم به ذکر است که فیش زن های حرارتی از نوعی کاغذ خاص برای چاپ رسید استفاده می کنند.

در سوی مقابل فیش پرینترهای حرارتی، فیش پرینترهای سوزنی قرار دارند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که این تجهیزات فروشگاهی برای چاپ اطلاعات بر سطح رسید از چندین سوزن استفاده می نمایند. این سوزن ها با ضربه بر سطح ربون که ماده مصرفی دستگاه مذکور برای چاپ است، زمینه چاپ فایل مورد نظر بر سطح کاغذهای معمولی را فراهم می سازند.از جمله مهم ترین فاکتورهایی که می بایست در هنگام خرید این گروه از تجهیزات فروشگاهی به آن توجه نمایید، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. کیفیت چاپ
 2. سرعت عمل
 3. نوع پورت ها
 4. ...

فیش پرینتر

ماشین حساب

ماشین حساب از آن دسته تجهیزات فروشگاهی است که حضور آن در فروشگاه ها از قدیم الایام تا به امروز متداول بوده و هست! این دستگاه های کاربردی که در راستای انجام محاسبات مورد استفاده قرار می گیرند، در حقیقت یک کامپیوتر جیبی کوچک با قابلیت های بی نظیر هستند. برخی از این دستگاه ها ساده بوده و تنها قادر به انجام چند عمل اصلی شامل جمع، تفریق، ضرب و تقسیم می باشند. این در حالی است که برخی دیگر بسیار پیچیده بوده و توانایی حل دشوارترین معادلات ریاضی را دارند. به نظر شما کدام یک از این ماشین حساب ها برای استفاده در فروشگاه ها مناسب ترند؟!

بله؛ درست است. ماشین حساب های ساده ای که 4 عمل اصلی را انجام می دهند، گزینه ای مناسب برای استفاده در فروشگاه ها محسوب می شوند. برند کاسیو یکی از برترین برندهای فعال در زمینه تولید این دسته از تجهیزات فروشگاهی می باشد.

کاغذ خرد کن

کاغذ خرد کن ها یکی از مهم ترین تجهیزات فروشگاهی محسوب می شوند که کار جالب خرد کردن کاغذ را بر عهده دارند! اگر فکر می کنید استفاده از این دستگاه تنها به فروشگاه ها محدود می شود، سخت در اشتباه هستید. کاغذ خرد کن ها علاوه بر فروشگاه ها؛ در مراکز دولتی، سازمان ها و شرکت های مختلف نیز مورد استفاده قرار می گیرند!

این دسته از تجهیزات فروشگاهی کاغذهای باطله، لوح های فشرده و اسناد محرمانه را برش داده و به نوارهایی باریک تبدیل می نمایند. به گونه ای که امکان خواندن اطلاعات موجود در آن ها به هیچ وجه امکان پذیر نیست!کاغذ خرد کن ها یکی از مهم ترین تجهیزات فروشگاهی محسوب می شوند که کار جالب خرد کردن کاغذ را بر عهده دارند! اگر فکر می کنید استفاده از این دستگاه تنها به فروشگاه ها محدود می شود، سخت در اشتباه هستید. کاغذ خرد کن ها علاوه بر فروشگاه ها؛ در مراکز دولتی، سازمان ها و شرکت های مختلف نیز مورد استفاده قرار می گیرند!

کاغذ خرد کن ها نیز درست مانند سایر تجهیزات فروشگاهی در انواع متعدد و متنوعی در بازار موجودند. از جمله پرفروش ترین انواع این ابزار که وجود آن در فروشگاه ها، علی الخصوص فروشگاه های بزرگ الزامی می باشد؛ می توان موارد زیر را برشمرد:

 1. کاغذ خرد کن صنعتی
 2. کاغذ خرد کن رشته ای
 3. کاغذ خرد کن اداری
 4. کاغذ خرد کن پودری

شما می توانید با در نظر گرفتن نیاز و بودجه خود، مناسب ترین نوع این تجهیزات فروشگاهی را انتخاب نموده و خریداری کنید.

کاغذ خرد کن

برترین تجهیزات فروشگاهی را از فروشگاه آنلاین خانه پرینتر بخرید!

اگر مدت‌هاست به دنبال مرکزی معتبر و منصف برای خرید تجهیزات فروشگاهی مختلف از فیش پرینتر گرفته تا بارکد خوان و صندوق و ماشین حساب می‌گردید؛ خانه پرینتر بهشت شماست. باکیفیت ترین ابزارها را با ایده ال ترین قیمت خریداری نموده و با خیال راحت مورد استفاده قرار دهید. یک بار خرید کنید، یک عمر بدون پشیمانی استفاده کنید و ما را بابت اورجینال بودن محصولاتمان تحسین نمایید. اعتماد شما بزرگترین دارایی ماست. ما برای حفظ دارایی هایمان از جان مایه می گذاریم!

بازگشت
ارتباط با پشتیبانی در تلگرام
ارتباط با پشتیبانی در واتس‌اپ
ارتباط با پشتیبانی در ایتا
rubika
ارتباط با پشتیبانی در روبیکا